Wyszukiwałeś:

Slowacja

. Znaleziono 520 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Slowacja

Spróbuj też wyszukać: slowaccja sam ciezarowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 520 wszystkich):

Fabryka Continental na Słowacji

Niemiecka firma Continental AG zainwestuje do 60 mln euro na budowę fabryki naSłowacji, w której powstawać będą części do systemówhamulcowych.

 

Hankook na Słowacji?

Czy Polska przegrała rywalizację o wielką inwestycję firmy Hankook? Wedługkomunikatu Agencji Reuters z Bratysławy fabryka opon koreańskiego koncernupowstanie w Lewicach na Słowacji. PAIiIZ jednak informuje (na podstawieinformacji ze źródeł Agencji), że Hankook Tire Co. nie dokonał do dniadzisiejszego wyboru lokalizacji pod swoją inwestycję w Europie.

 

Atrakcyjna Słowacja

Nasi południowi sąsiedzi mogą w niedługim czasie podjąć próbęzdominowania europejskiej motoryzacji pod względem produkcji samochodów. Jużw bliskiej przyszłości, może być tam produkowanych najwięcej samochodów nagłowę mieszkańca niż gdziekolwiek na Starym Kontynencie.

 

Fordy ze Słowacji?

Jak donosi słowacki dziennik "Hospodarske Noviny", Ford rozważabardzo poważnie wybudowanie na Słowacji swojej fabryki. Nowa fabryka mogłabypowstać niedaleko istniejących już zakładów w Kechnec, gdzie spółkaFord-Getrag wytwarza dwusprzęgłowe skrzynie biegów.

 

Możliwe utrudnienia na granicy ze Słowacją

Od Nowego Roku Słowacja wprowadza nowy system naliczania opłat drogowych dlapojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 ton. Z tegopowodu w styczniu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na przejściachgranicznych.

 

Nowy system opłat za autostrady na Słowacji

Z dniem 1 stycznia 2010 r. uruchomiony został nowy system naliczania opłat zakorzystanie z autostrad, dróg szybkiego ruchu oraz dróg klasypierwszej w Słowacji.

 

Subaru Poland Rally Team ponownie na Słowacji

LOTOS – Subaru Poland Rally Team kontynuuje program treningowy i stanie nastarcie Rally Tribec, trzeciej rundy mistrzostw Słowacji. Zawody z bazą wTopolczanach będą kolejnym sprawdzianem przed asfaltowymi rundami RSMP, a jakpokazał Rally Presov, również szansą na osiągnięcie dobrego wyniku.

 

M2Rally wystartuje na Słowacji!

W dniach 20-21 maja, w miejscowości Topolcany, załoga Łukasz Markowski/MaciejMachela stanie do startu w Rally Tribec, będącym trzecią rundą MistrzostwSłowacji. Patronem medialnym tej załogi jest Mojeauto.pl.

 

Kia wrzuca trzeci bieg

Kia planuje zatrudnić 1000 nowych pracowników w rekrutacji, która zakończy się w grudniu. W pierwszym kwartale roku 2012 fabryka na Słowacjibędzie pracować na trzy zmiany. Koreański producent chce nadążyć nadrosnącym popytem na samochody marki Kia.

 

Więcej silników Kii ze Słowacji

Nie tylko uruchomienie trzeciej zmiany w słowackiej fabryce Kii w Żylinieprzyczyni się do wzrostu zatrudnienia. W dniu wczorajszym koreański producentsamochodów uruchomił seryjną produkcję silników benzynowych wnowym zakładzie w Żylinie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017