Wyszukiwałeś:

Slowacja

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Slowacja

Spróbuj też wyszukać: slowaccja sam ciezarowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

Fabryka Boscha w Mirkowie: auta po części z polskich części

Przyzwyczailiśmy się do tego, że Polskę omijają wielkie inwestycjemotoryzacyjne. Na przekór jednak powszechnym opiniom będziemy chcieli pokazaćże jednak nie jest aż tak źle.

 

Przygraniczne drogi

Przebudowa ciągu dróg wojewódzkich nr 958 i 959 Zakopane - Chochołów -granica państwa oraz drogi nr 992 Krempna-Grab to zadania służące rozwojowii modernizacji systemu komunikacyjnego w obszarze przygranicznym między Polskąa Słowacją. Inwestycje o wartości ponad 5,8 mln euro zakończyły się wlistopadzie 2005 roku.

 

Więcej i szybciej - rządowe propozycje drogowe

"Do końca 2013 roku na budowę dróg i autostrad wydamy ponad 100 mld zł,a z przyznanych Polsce 91 mld euro z budżetu Unii Europejskiej na lata2007-2013 na inwestycje drogowe przeznaczonych zostanie 20 mld euro" -poinformował premier Kazimierz Marcinkiewicz podczas konferencji prasowej 19stycznia br. w Strykowie.

 

ACEA: Sprzedaż nowych aut nadal na plusie

Po optymistycznych, styczniowych wynikach sprzedaży nowych samochodów wEuropie również lutowe dane mówią o wzroście siły nabywczej mieszkańcówStarego Kontynentu.

 

Atrakcyjna Słowacja

Nasi południowi sąsiedzi mogą w niedługim czasie podjąć próbęzdominowania europejskiej motoryzacji pod względem produkcji samochodów. Jużw bliskiej przyszłości, może być tam produkowanych najwięcej samochodów nagłowę mieszkańca niż gdziekolwiek na Starym Kontynencie.

 

Jak się robi Kię...

Podczas niedawnej premiery nowej wersji kombi popularnego w naszym kraju modeluKia cee`d mieliśmy okazję odwiedzić pierwszą, europejską fabrykę tegopołudniowokoreańskiego producenta w Europie. W ciągu dwóch ipół roku w słowackiej Żylinie został stworzony jeden z najbardziejnowoczesnych obiektów tworzący solidne samochody, skierowane pod naszeeuropejskie gusta.

 

Polskie granice gotowe na Schengen

W nocy z 20 na 21 grudnia tego roku znikną kontrole na granicach Polski zinnymi państwami członkowskimi Unii Europejskiej. To efekt przystąpienianaszego kraju do układu z Schengen. Teraz cała uwaga służb celnych igranicznych skupi się na uszczelnieniu granic z pozostałymi sąsiadami.

 

Słowacja największym producentem aut

W ubiegłym roku Słowacja zwiększyła dwukrotnie produkcje aut. Naszpołudniowy sąsiad stał się tym samym największym ich wytwórca naświecie na mieszkańca - donosi Puls Biznesu.

 

Autem przez Europę

Choć okres wakacyjny już się rozpoczął, to jednak szczyt wyjazdówurlopowych przed nami. A że coraz częściej decydujemy się spędzić naszewolne od pracy dni poza granicami naszego kraju, przygotowaliśmy garśćnajważniejszych informacji dla tych, którzy swoje zagraniczne wojażeodbywać będą za kierownicą samochodu.

 

Możliwe utrudnienia na granicy ze Słowacją

Od Nowego Roku Słowacja wprowadza nowy system naliczania opłat drogowych dlapojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 ton. Z tegopowodu w styczniu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na przejściachgranicznych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017