Wyszukiwałeś:

Slupsk

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Slupsk

Spróbuj też wyszukać: slupsk turan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Słupskie odnowy

W Słupsku rozpoczął się remont ul. Gdańskiej - głównej osi drogowejmiasta. Prace modernizacyjne pierwszego etapu potrwają do 15 grudnia br.

 

Ekologiczna Scania w Słupsku

Scania przekaże do eksploatacji Miejskiemu Zakładowi Komunikacji w Słupsku naokres 5 lat pięć nowoczesnych, napędzanych ekologicznym paliwem E95,autobusów miejskich, wyprodukowanych w słupskich zakładach Scania ProductionSłupsk. Producent zobowiązał się również do zapewnienia kompleksowejobsługi serwisowej.

 

Pierwszy w Polsce autobus na etanol

Słupsk jest pierwszym i w najbliższym czasie jedynym miastem w Polsce,którego władze podjęły decyzję o wprowadzeniu do obsługipasażerów komunikacji miejskiej autobusów zasilanych ekologicznympaliwem odnawialnym etanol E95. Do końca roku na ulicach Słupska kursowaćbędzie 5 takich autobusów.

 

Słupsk: cała ul. Sobieskiego do remontu

W ostatnich dniach grudnia 2006 roku podpisano umowę na wykonanie remontu ulicySobieskiego w Słupsku. W ramach robót, które potrwają prawierok, przebudowana zostanie cała ulica Sobieskiego, cztery pasy ruchu - po dwa wkażdą stronę.

 

Scania Production Słupsk: nowe zamówienia - większa produkcja

Scania Production Słupsk należy do największych producetów gotowychautobusów miejskich w Polsce i jest jednym z największych w Europie. W wynikuznacznych inwestycji zdolności produkcyjne, wynoszące w 2006 roku 700autobusów rocznie, wzrosną do 1200 w roku 2010 i 1560 autobusów w roku 2013.

 

Nowy serwis Scanii

W czerwcu 2008 Scania uruchomiła 29. w Polsce serwis swoich pojazdów.Nowa stacja obsługi powstała w mieście, w którym Scania przed 15 latyuruchomiła produkcję pojazdów i gdzie obecnie znajduje się europejskiecentrum produkcji autobusów miejskich - Scania Production Słupsk.

 

Słupsk: Droga krajowa zamiast wojewódzkiej

Radni Sejmiku Województwa Pomorskiego jednogłośnie przyjęli uchwałęw sprawie przekwalifikowania drogi wojewódzkiej nr 210 Słupsk –Ustka, na drogę krajową. Ma to pozwolić na pozyskanie funduszy i szybszyremont tej trasy.

 

Wybudują drogi w zamian za tarczę

W regionie słupskim mają zostać zrealizowane trzy ważne inwestycje drogowe:budowa drogi ekspresowej S6, przebudowa drogi wojewódzkiej nr 211 orazzmiana drogi wojewódzkiej nr 210 w drogę krajową. Będzie to formawsparcia w zamian za ulokowanie w Redzikowie tarczy antyrakietowej.

 

Ruszają prace nad S6 Słupsk - Lębork

W dniu 17 czerwca 2009 r. podpisano umowę na wykonanie StudiumTechniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego (STEŚ) dla trasy S6 na odcinku Słupsk– Lębork. To opracowanie ma wskazać – po przeanalizowaniuwariantów – którędy ma zostać poprowadzona nowa droga.

 

Nowe nazwy węzłów w Pomorskiem

Jeszcze w tym roku na autostradzie A1 i Obwodnicy Trójmiasta GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku zmieni nazwywęzłów. Zmiany mają sprawić, by oznakowanie stało się bardziejczytelne dla użytkowników dróg, szczególnie tych spozawojewództwa pomorskiego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017