Wyszukiwałeś:

Slupsk

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Slupsk

Spróbuj też wyszukać: slupsk turan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Wątek na forum: Słupsk: cała ul. Sobieskiego do remontu

no i bardzo dobrze, polecam SŁUPSK, drogi się tam remontuje kompleksowo wraz z chodnikami, latarniami, kostką brukową i zielenią. Wygląda to coraz ładniej. Przedwojenny Paryż Północy odzyskuje powoli swój piękny styl ~osskaa

 

Wątek na forum: Słupsk: Pozwolenie na obwodnicę

budować budować żeby nie trzeba bylo jechac przez Slupsk, w godzinach szczytu to masakra wszyscy jada jak chcą! ~dominik

 

Słupsk: cała ul. Sobieskiego do remontu

W ostatnich dniach grudnia 2006 roku podpisano umowę na wykonanie remontu ulicySobieskiego w Słupsku. W ramach robót, które potrwają prawierok, przebudowana zostanie cała ulica Sobieskiego, cztery pasy ruchu - po dwa wkażdą stronę.

 

Scania Production Słupsk: nowe zamówienia - większa produkcja

Scania Production Słupsk należy do największych producetów gotowychautobusów miejskich w Polsce i jest jednym z największych w Europie. W wynikuznacznych inwestycji zdolności produkcyjne, wynoszące w 2006 roku 700autobusów rocznie, wzrosną do 1200 w roku 2010 i 1560 autobusów w roku 2013.

 

Nowy serwis Scanii

W czerwcu 2008 Scania uruchomiła 29. w Polsce serwis swoich pojazdów.Nowa stacja obsługi powstała w mieście, w którym Scania przed 15 latyuruchomiła produkcję pojazdów i gdzie obecnie znajduje się europejskiecentrum produkcji autobusów miejskich - Scania Production Słupsk.

 

Słupsk: Droga krajowa zamiast wojewódzkiej

Radni Sejmiku Województwa Pomorskiego jednogłośnie przyjęli uchwałęw sprawie przekwalifikowania drogi wojewódzkiej nr 210 Słupsk –Ustka, na drogę krajową. Ma to pozwolić na pozyskanie funduszy i szybszyremont tej trasy.

 

S6 Obwodnica Słupska już dla kierowców

Pierwsi kierowcy przejechali już nową obwodnicą Słupska w ciągu drogiekspresowej S6. Trasa ekspresowa S6 ma na tym odcinku długość 16,3 km i omijaSłupsk od strony południowej. Łączny koszt inwestycji wraz z przygotowaniemprojektów, wykupami gruntów, robotami montażowo-budowlanymi took. 435 mln zł. Budowa trwała ponad dwa lata.

 

Scania OmniCity CNG dla Słupska

Miejski Zakład Komunikacji w Słupsku wzbogacił się o pięć nowychautobusów Scania OmniCity zasilanych sprężonym gazem ziemnym. Pojazdywyprodukowała fabryka Scania Production Słupsk. Dołączą one do 28 pojazdów Scania, które już jeżdżą po ulicach Słupska.

 

Spotkanie jubileuszowe w Scania Production Słupsk

Fabryka Scania Production Słupsk upamiętniła 100-lecie powstania szwedzkiegokoncernu. Z okazji jubileuszu kierownictwo firmy postanowiło pokazać fabrykęrodzinom swoich pracowników. Był też rodzinny piknik.

 

Rusza przetarg na S6 w pomorskim

Rozpoczął się przetarg na wyłonienie wykonawcy koncepcji programowej dladrogi ekspresowej S6 na odcinku Słupsk - Lębork.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017