Wyszukiwałeś:

Smart

. Znaleziono 158 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Smart

Spróbuj też wyszukać: smart fortwo smart spalanie smart roadster

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 158 wszystkich):

Smart Roadster - reinkarnacja?

Jak donosi branżowy dziennik "Automobilwoche" już wkrótceSmart Roadster może zostać wykupiony przez jedną z brytyjskich firminwestycyjnych. Smart zmieniłby jednocześnie design oraz swoją nazwę.

 

Smart Forfour zasilany LPG

Na targach motoryzacyjnych AMI Lipsk 2006 Smart zaprezentuje kolejny samochódzasilany gazem ziemnym. Po prezentacji modelu Fortwo CNG przyszła kolej namodel Forfour napędzany płynną odmianą gazu LPG.

 

Ekskluzywny Smart

Producent samochodów Smart ma zamiar zaoferować swoim klientom nową,limitowaną edycję modelu fortwo grandstyle. Pojazd ten będzie przeznaczonydla ludzi, którzy lubią wyróżniać się z tłumu oraz eksponować swąindywidualność.

 

Smart oficjalnie w USA

Po latach niejasności DaimlerChrysler ostatecznie określił swoje stanowisko wsprawie wypuszczenia na rynek amerykański marki Smart. Najprawdopodobniejpojawi się ona za oceanem w 2008 roku.

 

Smart bliżej DaimlerChrysler

Koncern DaimlerChrysler chce bardziej włączyć markę Smart do swoich strukturi dlatego postanowił rozwiązać dotychczasową spółkę z ograniczonąodpowiedzialnością (niem. GmbH). Jak zapewniają szefowie Smarta - UlrichWalker i DaimlerChrysler - Dieter Zetsche, takie rozwiązanie to szansa naożywienie sprzedaży małych samochodów i poprawienie bilansu.

 

Nowy Smart fortwo na zdjęciach

Producent marki Smart opublikował pierwsze, oficjalne zdjęcia nowej generacjimodelu fortwo. Druga seria małego miejskiego auta w sprzedaży pojawi się w2007 roku i będzie wyróżniać się kilkoma istotnymi zmianami.

 

Limitowany smart na początek

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży w kwietniu przyszłego roku nowej generacjimodelu smart fortwo, pojawi się także specjalna seria "edition limitedone", którą można podziwiać już na wystawie samochodowej w Bolonii.

 

Smart Roadster po brytyjsku

Brytyjskie konsorcjum Project Kimber zamierza przywrócić do życia modelSmart Roadster, którego produkcja została niedawno zakończona. Kilkadni temu opublikowano pierwsze szkice nowego auta, który odrodzi się podnazwą AC.

 

Tańszy smart fortwo

Choć oficjalnie nowy smart fortwo coupe i kabriolet będzie w sprzedażydopiero od kwietnia, to już od początku lutego można go zamawiać. Co ważne,ceny nowej generacji smarta są niższe niż poprzednika.

 

Smart z nowymi technologiami

Od października 2008 roku modele smart fortwo napędzane benzynowymi silnikamio mocy 45 kW/61 KM i 52 kW/71 KM zostaną wyposażone w hybrydowy układnapędowy micro-hybrid (mhd) wraz z automatyczną funkcją start-stop. Nowetechnologie mają zmniejszyć spalanie średnio o 8 procent w cyklu mieszanym inawet do 20 procent w trybie jazdy miejskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017