Wyszukiwałeś:

Sobieslaw X

Zasada X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sobieslaw Zasada

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: MAN "pozbył się" STARA

A mnie się to BARDZO nie podoba! Takie mieliśmy wspaniałe tradycje - a teraz już nic Polskiego w motoryzacji nie ma. A było nam brać dobry przykład z Czechów, oni potrafili zadbać o swoje 'marki' w motoryzacji. ~Polak

 

Jelcz ma już 55 lat

Zakłady Samochodowe Jelcz w tym roku obchodzą 55. rocznicę swejdziałalności. Jest to druga po Autosanie, najstarsza fabryka autobusóww Polsce.

 

Jelcz: Koniec produkcji, będą zwolnienia

To już koniec Jelczańskich Zakładów Samochodowych, jednej z legendpolskiej motoryzacji. Jeszcze do końca października produkowane będąostatnie autobusy. Potem pracowników czekają zwolnienia, a syndyksprzeda obiekty należące do spółki.

 

Pierwszy salon ciężarowych Mercedesów Zasady w Małopolsce

Sobiesław Zasada w ramach swojej spółki Sobiesław ZasadaKraków właśnie uruchomił pierwszą w regionie stacjędealersko-serwisową dedykowaną pojazdom ciężarowym Mercedes-Benz.

 

Zasada sprowadzi do Polski Maserati

Słynny polski kierowca rajdowy Sobiesław Zasada będzie sprzedawał w Polscekolejny po Ferrari luksusowy samochód. Tym razem jak donosi Puls Biznesuchodzi o Maserati.

 

Oto najlepsi serwisanci Mercedesa

Po raz drugi Mercedes-Benz Polska przyznał nagrody swoim najlepszychAutoryzowanym Serwisom. Tytuł Aftersales Team of the Year 2009 wywalczyła tymrazem ASO Sobiesław Zasada Bydgoszcz.

 

Lista największych polskich dealerów samochodów

Ogłoszono po raz trzeci listę największych polskich grup dealerskich idealerów samochodów TOP 50. Na pierwszym miejscu znalazła sięPolska Grupa Dealerów, która w ubiegłym roku sprzedała łącznie10545 samochodów.

 

Solidarność o Autosanie

Związek nie pozostanie bierny na dalsze losy zakładu - zapewniałpracowników Autosanu Piotr Duda podczas spotkania w Sanoku.

 

Bogata historia polskiej rundy WRC

LOTOS 71. Rajd Polski – drugi najstarszy rajd na świecie, impreza owspaniałej historii – wraca do kalendarza światowego czempionatu popięcioletniej przerwie. Tylko słynny Rajd Monte Carlo jest starszy od polskiejimprezy, więc przedstawiamy najciekawsze fakty z 93-letniej historii polskiegoklasyka.

 

Kamil Stoch przesiada się do Mercedesa GLA 45 AMG

Kamil Stoch, jako ambasador marki Mercedes, zastępuje jeden samochód z gwiazdą na masce drugim. Z "przyziemnej" klasy A 45 AMG przesiadasię do czegoś z wyższym prześwitem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Sobieslaw Zasada".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017