Wyszukiwałeś:

Solaris X

Urbino X

12 X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Solaris Urbino 12

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Hybryda Solarisa do Szwajcarii

Największe prywatne przedsiębiorstwo autobusowe w Szwajcarii - grupa Eurobus zsiedzibą w Windisch, złożyło w Solaris Bus & Coach zamówienie na dostawęautobusu Solaris Urbino 18 Hybrid. Jest to już kolejny pojazd wyposażony wnapęd hybrydowy, jaki producent z podpoznańskiego Bolechowa sprzedał wciągu kilkunastu tygodni od premiery tego produktu.

 

Solarisy na bio-gaz pojadą do Szwecji

Niskowejściowe autobusy napędzane bio-gazem to nowy produkt marki Solaris.Pierwszych 10 tego typu pojazdów zakupiło przedsiębiorstwo komunikacjimiejskiej z miejscowości Skelleftea w północnej Szwecji. Dostawa autobusówSolaris Urbino 12 LE jest zaplanowana do końca 2008 roku.

 

Solarisy we Frankfurcie

Dla polskiego producenta autobusów z Bolechowa, firmy Solaris szykuje siękolejny intratny kontrakt zza granicy. Tym razem zamówienie na 37 egzemplarzyUrbino 12 pochodzi z Frankfurtu nad Menem.

 

Kolejny hybrydowy Solaris sprzedany

W piątek 4 stycznia br. firma przewozowa z Bochum, Bochum-GelsenkirchenerStraßenbahnen AG (BOGESTRA), rozpoczęła kursy pierwszym w swoim taborzeautobusem z napędem hybrydowym. Jest to wyprodukowany w Polsce Solaris Urbino18 Hybrid.

 

Kolejne Solarisy dla Warszawy

W warszawskim ratuszu Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz PrezesMiejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie Mieczysław Magierskipodpisali z przedstawicielami firmy Solaris Bus & Coach S.A. umowę nadostawę 150 autobusów miejskich marki Solaris Urbino.

 

Solaris na Targach IAA 2008

Solaris Bus & Coach S.A. podczas Targów IAA Nutzfahrzeuge 2008 wHanowerze, które odbędą się w dniach 25. września - 2. października,zaprezentuje trzy innowacyjne i ekologiczne pojazdy.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

W poniedziałek 15 września, na terenie zajezdni Miejskich ZakładówAutobusowych w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej odbyła się prezentacjaautobusu z napędem hybrydowym -  Solaris Urbino 18 Hybrid. Pokazpołączony był z przekazaniem MZA pierwszych Solarisów Urbino ztegorocznego kontraktu na dostawę 150 autobusów.

 

Solaris zdobywa Skandynawię

W ciągu najbliższych miesięcy w Danii, Norwegii i Szwecji przybędziełącznie aż 126 Solarisów Urbino. W Norwegii firma Solaris wygrała dwaprzetargi. Nowe kontrakty znacznie umacniają pozycję polskiej firmy wpółnocnej części Europy.

 

5-tysięczny Solaris wyjechał z Bolechowa

W środę 5-tysięczny autobus wyjechał z fabryki Solaris Bus & Coach wpodpoznańskim Bolechowie. Niskopodłogowy autobus miejski Solaris Urbino 12,przekazano klientowi z Koziegłów koło Poznania.

 

40 Solarisów dla Kielc

Solaris Bus & Coach S.A. podpisał z Zarządem Transportu Miejskiego wKielcach umowę na dostawę czterdziestu niskopodłogowych autobusów.Kontrakt dotyczy dostawy 35 Solarisów Urbino 12 i 5 SolarisówUrbino 10.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Solaris Urbino 12".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017