Wyszukiwałeś:

Solaris X

Urbino X

15 X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Solaris Urbino 15

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Hybrydowy Solaris Urbino

Śledząc światowe trendy dotyczące poszukiwania alternatywnych źródełenergii, polski producent autobusów, firma Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o.podjęła decyzję o rozszerzeniu palety produktów o nowy pojazd. Będzie toautobus Solaris Urbino wyposażony w napęd hybrydowy.

 

Pierwsze autobusy z Euro 5 w Polsce

Od kilku dni po ulicach Olsztyna jeździ 8 przegubowych autobusów SolarisUrbino 18. Są to pierwsze w Polsce autobusy z silnikiem Diesla spełniającenormę emisji spalin euro 5.

 

Kolejny hybrydowy Solaris sprzedany

W piątek 4 stycznia br. firma przewozowa z Bochum, Bochum-GelsenkirchenerStraßenbahnen AG (BOGESTRA), rozpoczęła kursy pierwszym w swoim taborzeautobusem z napędem hybrydowym. Jest to wyprodukowany w Polsce Solaris Urbino18 Hybrid.

 

Kolejne Solarisy w Gliwicach

Dziś, 11 lutego Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Gliwicach odebrałopartię 12 sztuk z 15 zamówionych autobusów marki Solaris Urbino18. Pozostałe 3 autobusy zasilą tabor gliwickiego PKM do końca kwietnia tegoroku.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

Wiosną na ulice Warszawy wyjedzie hybrydowy Solaris Urbino Hybrid. Na raziebędzie to egzemplarz testowany przez tamtejsze Miejskie Zakłady Autobusowe.

 

Pierwszy hybrydowy Solaris

Na ulicach Poznania będzie jeździł pierwszy w Polsce autobus hybrydowy.

 

Kolejne Solarisy dla Warszawy

W warszawskim ratuszu Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz PrezesMiejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie Mieczysław Magierskipodpisali z przedstawicielami firmy Solaris Bus & Coach S.A. umowę nadostawę 150 autobusów miejskich marki Solaris Urbino.

 

Druga generacja Solaris Urbino 18 Hybrid

Solaris Bus & Coach S.A. dostarczył klientom dwa pierwsze autobusy SolarisUrbino 18 Hybrid drugiej generacji. Dzięki mniejszemu silnikowi Diesla udałosię jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa, a co się z tym wiążezwiększyć ekonomiczność pojazdów.

 

Solaris na Targach IAA 2008

Solaris Bus & Coach S.A. podczas Targów IAA Nutzfahrzeuge 2008 wHanowerze, które odbędą się w dniach 25. września - 2. października,zaprezentuje trzy innowacyjne i ekologiczne pojazdy.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

W poniedziałek 15 września, na terenie zajezdni Miejskich ZakładówAutobusowych w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej odbyła się prezentacjaautobusu z napędem hybrydowym -  Solaris Urbino 18 Hybrid. Pokazpołączony był z przekazaniem MZA pierwszych Solarisów Urbino ztegorocznego kontraktu na dostawę 150 autobusów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Solaris Urbino 15".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017