Wyszukiwałeś:

Solstice

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Solstice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Nowości Pontiaca

Na targach motoryzacyjnych w Detroit Pontiac wchodzący w skład General Motorsprezentuje swoje dwa najnowsze modele. Są to sedan G6 oraz roadster Solstice.

 

Nowe serce Solstice GPX

Na samochodowych targach w Los Angeles Pontiac przedstawi model Solstice GPX znowym, topowym silnikiem. Dwuosobowy Solstice napędzany będzie 4-cylindrowymmotorem wyposażonym w turbo i dodatkowy układ chłodzenia.

 

Pontiac Solstice - nowe oblicze

Firma Edag zajmująca się dostawą części samochodowych i projektowaniem autna targach NAIAS Detroit zaprezentuje dwie nowatorskie wersje Pontiaca Solsticeo nadwoziu kombi i luksusowego SUV'a.

 

GM stawia na oszczędność

Na targach motoryzacyjnych Greater Los Angeles Auto Show (6-15 stycznia) koncernGeneral Motors prezentuje kilka swoich nowości. Główną cechą wszystkich mabyć oszczędność paliwa, funkcjonalność oraz przyjemność z jazdy.

 

Z New Beetle na biwak

Na bazie modelu Volkswagen New Beetle niemiecka firma stylizacyjna Edagprzygotowała koncepcyjny pojazd Edag Biwak, który zaprezentowany zostaniepodczas Salonu Samochodowego w Genewie.

 

Duża moc w małym opakowaniu

Planowane wejście na rynek modelu Pontiac Solstice GXP we wrześniu powinnowprowadzić odrobinę zamieszania na rynku samochodów sportowych. InżynierowieGeneral Motors pracowali ostro nad zwiększeniem mocy silnika, starając sięjednocześnie zachować jego ekonomiczność oraz wielkość.

 

Opel GT w sprzedaży od marca

Po blisko 40 latach od debiutu pierwszej generacji, do salonów sprzedaży Oplazawita nowa seria sportowego modelu GT. Model sprzedawany będzie w wersjinadwoziowej Roadster od marca, a jego ceny zaczynać się będą od 30 675 euro.

 

DeLorean powraca!

Producent znanego z filmu "Powrót do przyszłości" samochoduznów daje o sobie znać. Firma DeLorean Motor Company zamierza przejąćprawa do produkcji modelu Pontiac Solstice.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017