Wyszukiwałeś:

Sorento

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sorento

Spróbuj też wyszukać: sportage sorento wymiary sorento DANE TECHNICZNE

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Kia Sorento najlepsza w klasie

Amerykański magazyn motoryzacyjny Truck Trend przyznał tytuł "Najlepszyw klasie" (Best in Class) kompaktowych samochodów SUV dla Kia Sorento.

 

Kia Sorento ciągnie najlepiej

Kia Sorento otrzymała w Wielkiej Brytanii tytuł samochodu roku wśródpojazdów mogących ciągnąć przyczepy ("The Towcar of the Year Awards 2006").

 

Z Sorento dookoła świata

W ciągu czterech miesięcy szwedzki kierowca Christer Gerlach za kierownicąKia Sorento okrążył kulę ziemską i pokonał trasę o długości 27.000 km.

 

Kia w Genewie

Na wystawie samochodowej w Genewie Kia Motors zaprezentuje trzy nowości.Będzie to całkowicie nowa Kia Carnival, zmodyfikowana Kia Sorento orazutrzymywany jeszcze w tajemnicy koncept.

 

Kia Sorento lepsza niż dotąd

Odświeżona wersja zdobywającego różne nagrody oraz uznanie w świeciesamochodu KIA Sorento pojawiła się właśnie na targach motoryzacyjnych wWielkiej Brytanii.

 

II zlot klubu Kia 4x4

W dniach 18-20 kwietnia 2008 odbędzie się drugi już zlot członkówklubu Kia 4x4. Tym razem miłośnicy off roadu spotkają się w Giżycku naMazurach.

 

Odmłodzenie Sorento

Zagraniczni reporterzy przyłapali nową wersję modelu Kia Sorento w mocnymkamuflażu podczas testów drogowych. W stosunku do aktualnej wersji autoprzejdzie wiele znaczących zmian.

 

Kia Sorento już bez ramy

Większa, z mniejszymi aspiracjami terenowymi, lepiej wyposażona i z siedmiomamiejscami - taka będzie nowa generacja Kia Sorento, która właśniemiała swoją światową premierę na wystawie w Seulu. W Europie nowe Sorentopojawi się jednak najwcześniej pod koniec roku.

 

Nowe Sorento dla Europejczyka

Po kwietniowej premierze całkowicie nowej generacji Kii Sorento na wystawie wSeulu już we wrześniu na targach IAA we Frankfurcie pokazana zostanieeuropejska wersja tego modelu. Do sprzedaży na Starym Kontynencie nowa KiaSorento trafi jeszcze jesienią br.

 

Wadliwe światła stop w modelach Kia

Polski oddział marki Kia powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że samochody Kia Sportage (KM), Carnival (VQ), Carens (UN),Sorento (BL), wyprodukowane w Korei Południowej od 20 września do 25października 2006 r., mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwaużytkowników.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017