Wyszukiwałeś:

Sosnowiec

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sosnowiec

Spróbuj też wyszukać: sosnowiec-warszawa sosnowiec radocha 25 sosnowiec droga S1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Gühring planuje nową inwestycję

Inwestycja firmy Gühring Polska będzie realizowana w podstrefiesosnowiecko-dąbrowskiej należącej do Katowickiej SSE przy zaangażowaniu 7,7mln PLN oraz zatrudnieniu 68 osób.

 

Ruszyła budowa DTŚ

6 kwietnia spółka Drogowa Trasa Średnicowa przekazała plac budowy trasyfirmie wykonawczej Skanska. Tym samym rozpoczęła się budowa DTŚ"Zachód" w Rudzie Śląskiej. Trasa będzie miała około 3,2 kmdługości a prace budowlane wyniosą ponad 118 mln zł.

 

Rekomendacja DTS Zabrze-Gliwice

Rząd przyjął informację na temat kontynuacji inwestycji Drogowej TrasyŚrednicowej na odcinku zachodnim oraz intencji zaciągnięcia kredytu wEuropejskim Banku Inwestycyjnym na ten cel.

 

Samochodem pod katowickim Rondem

W najbliższą sobotę - 9 grudnia - udostępniony zostanie dla ruchu kołowego700-metrowy tunel po katowickim Rondem im. gen. Jerzego Ziętka. Tym samymzakończony zostanie najtrudniejszy etap budowy katowickiego odcinka DrogowejTrasy Średnicowej.

 

Sosnowiec: połączenie z drogą S1

W środę 3 stycznia w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu podpisana została umowaobejmująca budowę zjazdu i wjazdu na drogę S-1 z kierunku Bielsko –Warszawa.

 

Pięć wariantów dla S1

O pięciu wariantach przebiegu drogi ekspresowej S1 łączącej Mysłowice zBielskiem-Białą rozmawiali samorządowcy i posłowie z gmin, przezktóre droga będzie przebiegać.

 

Utrudnienia na DK 78 w Rybniku

Od poniedziałku, 12 marca br., wznowione zostaną prace drogowe zawiązane zprzebudową ul. Gliwickiej i Rybnickiej w Rybniku (droga krajowa nr 78).Docelowo roboty prowadzone będą na pięciu odcinkach, na których ruchkierowany będzie za pomocą wahadłowych sygnalizacji świetlnych.

 

Drogowa Trasa Średnicowa Katowice – Dąbrowa Górnicza

Z końcem września 2004 r podpisane zostało porozumienie pomiędzy UrzędemMarszałkowskim i pięcioma miastami Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Będzinoraz Dąbrowa Górnicza w sprawie przygotowania i realizacji DrogowejTrasy Średnicowej Katowice-Dąbrowa Górnicza. Teraz miasta musząokreślić swój udział w kosztach współfinansowania inwestycji oszacunkowej wartości ok.1,6 mld zł.

 

Korki na DK 86 Katowice – Sosnowiec

W czwartek (17 maja) rozpoczął się remont kolejnego wiaduktu (okoliceRoździenia) na odcinku Katowice – Sosnowiec w ciągu drogi krajowej nr86. GDDKiA, która jest inwestorem zadania informuje o utrudnieniach natym odcinku m.in. z powodu zwężenia jezdni. Prace potrwają 18 miesięcy.

 

Pierwszy krok w budowie DTŚ–Wschód

Podpisano umowę na zarządzanie projektem dotyczącym połączenia DTŚ wKatowicach z Obrzeżną Zachodnią w Mysłowicach. Umowa to pierwszy krok nastworzeniu kompleksowego połączenia drogowego w AglomeracjiGórnośląskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017