Wyszukiwałeś:

Speedster

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Speedster

Spróbuj też wyszukać: reflektor speedster

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

GM na wystawie SEMA, cz. II

W sumie koncern General Motors zaprezentował w Las Vegas gamę kilkunastumodeli różnych marek wchodzących w skład międzynarodowego koncernu.

 

Lotus zwiększa produkcję

Wygląda na to, że producent sportowych samochodów Lotus zamierza zbudowaćniszowy model dla innego producenta. Kilka dni temu prezes firmy zapowiedziałpodwojenie produkcji.

 

Podrasowane TT

Prawdopodobnie w przeciągu kilku następnych miesięcy to auto stanie sięjednym z najbardziej pożądanych modeli przez osoby lubiące wyróżniać sięz tłumu. Jest to Audi TT Clubsport quatrro, a jego prezentacja odbędzie sięna austriackich targach tuningowych.

 

SLR bez przedniej szyby

Mercedes wprowadził już dwa warianty modelu SLR (722 oraz Roadster), abypobudzić jego sprzedaż, która jak dotąd nie spełniła oczekiwań.Sposobem na to ma być nowa wersja o nazwie SLR Speedster.

 

Poznaj MINI Speedstera

Już niedługo na drogach pojawi się kolejny ciekawy model MINI. Jak donosimagazyn Auto Express MINI Speedster będzie konkurencją dla takichsamochodów jak Mazda MX5 oraz nadchodząca Honda CRZ.

 

Nowe warianty MINI

Wygląda na to, że reaktywowany brytyjski producent małych samochodówmarki MINI zamierza uatrakcyjnić swoją gamę modelową. W przeciągudwóch następnych lat pojawią się przynajmniej dwa nowe modele MINI.

 

Nowe coupe od MINI

MINI opublikowało właśnie pierwsze zdjęcia całkowicie nowego samochodu onazwie Coupe Concept, który zostanie odsłonięty podczas targówmotoryzacyjnych we Frankfurcie.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017