Wyszukiwałeś:

Splash

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Splash

Spróbuj też wyszukać: sx4 clio III

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Swift Sport i koncepcyjny Splash

Podczas Salonu Samochodowego w Paryżu, który rozpocznie się 28 września,Suzuki zaprezentuje dwa nowe modele - Suzuki Swift Sport oraz koncepcyjnyProject Splash.

 

Suzuki Splash za rok

Jeszcze rok temu, na targach w Paryżu, Suzuki Splash prezentowany był jakomodel koncepcyjny. W tym roku we Frankfurcie pojawi się już wersjaprodukcyjna, która w sprzedaży w trzech wersjach silnikowych dostępna będzieod wiosny 2008 r.

 

Suzuki Splash: kolejne szczegóły

Suzuki Splash, którego światowa premiera odbędzie się na wrześniowychtargach we Frankfurcie, a w sprzedaży pojawi się wiosną przyszłego roku, mabyć autem skierowanym głównie do młodych rodzin.

 

Indyjskie Suzuki dla Europy

Nie tylko model Splash wzmocni w niedługim czasie pozycję Suzuki w segmenciemałych aut. Być może już pod koniec przyszłego roku do Europy trafi kolejnemałe Suzuki, które jako prototyp Concept A-Star zostanie pokazane nawystawie w New Delhi.

 

Ruszyła sprzedaż Splasha

W salonach Suzuki w całym kraju przez najbliższe trzy dni odbędą się dniotwarte, które są pretekstem do debiutu rynkowego najnowszego modelujapońskiej marki - małego Splasha.

 

Rusza sprzedaż Suzuki Splash

W piątek 16 maja rozpoczynają się trzydniowe Dni otwarte w salonach Suzuki.Tym samym oficjalnie rusza sprzedaż nowego modelu Suzuki Splash.

 

Suzuki Splash: Wyrośnięty mikrus

Miejski, zwrotny, dynamiczny, dla kobiet to najczęstsze cechy, jakimi zwykłosię charakteryzować najmniejsze samochody. Czy Suzuki Splash wpisuje się w tekanony, czy może jednak oferuje nieco więcej niż typowi przedstawicielesegmentu A?

 

Litrowy Splash

Suzuki Splash, najmniejszy z modeli tej japońskiej marki, dostępny od dziśbędzie również z najmniejszym, jednolitrowym silnikiem o mocy 65 konimechanicznych.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017