Wyszukiwałeś:

Sportage

. Znaleziono 72 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sportage

Spróbuj też wyszukać: sorento sportage 2011 sportage kia czesci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 72 wszystkich):

Sportage z nowym dieslem

Do sprzedaży trafił właśnie model Kia Sportage z całkowicie nowym silnikiemdiesla. Jest to dwulitrowa jednostka o mocy 140 KM.

 

Słowacka Kia Sportage

W pierwszym tygodniu czerwca w słowackiej fabryce Kia w miejscowości Żilinaruszyła produkcja odświeżonego modelu Sportage. Do końca tego roku zakładykoreańskiej firmy opuści 40 tys. egzemplarzy tego SUV-a.

 

Sportage ze Słowacji

Kia Sportage, mniejszy z dwóch SUV-ów oferowanych przez koreańską markę,będzie też wytwarzany w słowackiej fabryce. Pełna produkcja ruszy już potargach we Frankfurcie, gdzie zaprezentowany zostanie Sportage rocznik 2008.

 

Sportage z 7-letnią gwarancją

7-letnia gwarancja powoli staje się znakiem rozpoznawczym modeli marki Kiawytwarzanych na Słowacji. Do rodziny cee'da dołączyła teraz Kia Sportage.

 

II zlot klubu Kia 4x4

W dniach 18-20 kwietnia 2008 odbędzie się drugi już zlot członkówklubu Kia 4x4. Tym razem miłośnicy off roadu spotkają się w Giżycku naMazurach.

 

Koreańskie bliźniaki

Terenowo-rekreacyjny Hyundai Tucson oraz Kia Sportage stanowią dowód,że niewielkie modyfikacje techniczne oraz celne pomysły handlowe w przypadkujednego z nich potrafią zróżnicować rynkowe losy tych bliźniaczychkonstrukcji.

 

Odświeżona Kia Sportage

Jako jedną ze swoich premier na salonie samochodowym w Londynie koreańska Kiazaprezentowała odświeżoną wersję modelu Sportage. SUV pojawi się wsprzedaży w Europie jesienią tego roku.

 

Kia Sportage: Koreańczyk ze słowacką duszą

Terenówki, SUV-y, crossovery - moda na tego typu pojazdy, jaka od pewnegoczasu istnieje nie tylko w Europie, sprawia, że rywalizacja w tym segmenciestaje się coraz bardziej zażarta. W tym gronie dość silną pozycję ma KiaSportage, która jednak nie zamierza zadowolić się pozycją średniaka.

 

Tak wygląda nowa Kia Sportage

Na zbliżającej się coraz większymi krokami wystawie samochodowej w Genewiena stoisku Kii będzie miała miejsce światowa premiera nowej generacji modeluSportage. W sprzedaży nowy SUV pojawi się pod koniec bieżącego roku.

 

Sprzedam: Kia Sportage 2016

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
suv brązowy diesel 1700 115 24903 77400PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017