Wyszukiwałeś:

Sprinter

. Znaleziono 578 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sprinter

Spróbuj też wyszukać: master sprinter 316 sprinter 312

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 578 wszystkich):

Nowy Mercedes Sprinter

Przyszła kolej na odsłonę nowej wersji jednego z najbardziej popularnychdostawczych modeli - Mercedesa Sprintera. Auto trafi do sprzedaży pod koniecmarca przyszłego roku.

 

Nowy Sprinter już w sprzedaży

Nowa generacja jednego z najbardziej popularnych aut dostawczych, jakim jestMercedes Sprinter, pojawiła się właśnie w sprzedaży na naszym rynku.

 

Sprinter bezpieczny niczym najlepsze osobowe

Testom zderzeniowym poddawane są nie tylko auta osobowe. Ostatnio bardzorygorystyczne testy przeszedł dostawczy Mercedes Sprinter i, jak się okazało,jest równie bezpieczny, jak najlepsze w tej dziedzinie auta osobowe.

 

Sprinter Economy

Mercedes-Benz Sprinter jest wśród profesjonalistów bardzopożądanym pojazdem. Teraz każdy może sobie pozwolić na zatrudnienie wswojej firmie. A to za sprawą specjalnej edycji Sprinter Economy, dostępnejjuż za jedyne 80.620 zł netto.

 

Nagroda ?Samochód Dostawczy Roku 2012? dla Sprintera

Flagowy produkt Mercedesa, dostawczy Sprinter, otrzymał prestiżowy tytuł odjury złożonego z przedstawicieli najważniejszych mediów branżowych.Sprinter 316 CDI pokonał 6 rywali w niemal wszystkich kategoriach, po razkolejny potwierdzając swoją wyjątkowość. Statuetkę „Van of the Year2012” odebrał Grzegorz Sawicki, dyrektor sprzedaży i marketingusamochodów dostawczych w Mercedes-Benz Polska.

 

Ekologiczny Mercedes Sprinter NGT na Targach PolEko

Na zbliżających się Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska„PolEko 2012” w Poznaniu Stowarzyszenie NGV Polska wraz zautoryzowanym dealerem Mercedes-Benz, MB Poznań, zaprezentują napędzany gazemziemnym pojazd Mercedes-Benz Sprinter NGT. Znajdzie się on w „MiasteczkuEkologicznym”, miejscu prezentacji ekologicznych i oszczędnychrozwiązań w zakresie transportu opartego na gazie ziemnym.

 

Ruszyła produkcja nowego Sprintera

Fabrykę Mercedesa w Dusseldorfie w minionym tygodniu opuścił pierwszy seryjnyegzemplarz nowej generacji dostawczego Sprintera.

 

Nowa strategia przyszłej produkcji Sprintera

Choć nowa generacja Mercedesa Sprintera zadebiutuje dopiero za kilka lat,niemiecki koncern już pracuje nad rozwiązaniami, które pozwoląsprostać nowym wymaganiom. Zakończone zostanie m.in. porozumienie zVolkswagenem.

 

Mercedes Sprinter z napędem 4x4

Mercedes do swojej gamy samochodów użytkowych dołączył właśnieSprintera z napędem przekazywanym na wszystkie koła. Auto dostępne jest ztrzema wariantami mocy.

 

Mercedes Sprinter ma 20 lat

Minęło już 20 lat, odkąd Sprinter zastąpił w ofercie dostawczych Mercedesów model T1. Niemcy z zadowoleniem spoglądają na karieręswojego dużego busa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017