Wyszukiwałeś:

Spyker

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Spyker

Spróbuj też wyszukać: Spyker C8 Aileron

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Spyker SUV: Mocny Holender

Holenderski producent sportowych samochodów Spyker na targach w Genewieprezentuje swój pierwszy pojazd klasy SUV. Model D 12 Paris-to-Peking mabardzo ciekawą stylistykę i równie ciekawą moc silnika.

 

Bardziej Włoch czy Holender?

W poszukiwaniu unikalności. Tak zwięźle można nazwać współpracęholenderskiego producenta sportowych samochodów Spyker z włoskim studiodesignerskim Zagato. Owocem pracy jest model C12 Zagato, który aktualnieprezentowany jest na salonie samochodowym w Genewie.

 

Z Pekinu do Paryża

Długo oczekiwany samochód marki Spyker zostanie najprawdopodobniejzaprezentowany już podczas tegorocznych targów we Frankfurcie. Model D8Peking-to-Paris będzie kolejną odsłoną prezentowanego trzy lata temukonceptu.

 

I po Saabie!

Ani Spyker, ani wcześniej Koenigsegg, ani żadna inna firma nie zdecydowałasię na zakup stojącej na skraju bankructwa marki Saab. Tym samym losy tejszwedzkiej marki wydają się być już przesądzone.

 

Saab jeszcze może przetrwać

W piątek koncern General Motors poinformował, że zamierza do końca rokuzlikwidować markę Saab ze względu na fiasko sprzedaży udziałówostatniej, zainteresowanej transakcją, firmie Spyker Cars. Wczoraj jednakholenderski producent sportowych aut ponowił ofertę i być może uda mu sięostatecznie przejąć zagrożonego bankructwem szwedzkiego Saaba.

 

Saab będzie kontynuował produkcję

Delikatnie przeciera się zachmurzone niebo nad marką Saab. Jak poinformowałkoncern General Motors, szwedzka marka będzie kontynuować produkcję aut wnowym roku. Nie można jednak mówić, że firma ma gwarancję, żepozostanie na rynku w kolejnych miesiącach.

 

"Zamkniemy Saaba..."

Słowa te, brzmiące niczym wyrocznia dla szwedzkiej marki, wypowiedział przyokazji targów w Detroit Ed Whitacre, obecny prezes koncernu GeneralMotors. Czy faktycznie Saab nie ma już żadnych szans na przetrwanie?

 

Saab jednak uratowany!

Choć już wydawało się, iż nie ma żadnej nadziei dla marki Saab, to jednakw ostatniej chwili ponowiona oferta holenderskiej firmy Spyker Cars zostałaprzyjęta przez General Motors. Tym samym szwedzka marka została uratowanaprzed całkowitą likwidacją.

 

Wybawiciel Saaba

Szwedzka marka Saab, duma Skandynawów została uratowana przed kasacją.Jej nowym właścicielem nie jest ani gigantyczny koncern, ani bogaty funduszinwestycyjny a niewielka manufaktura, która rocznie sprzedaje zaledwiekilkadziesiąt samochodów.

 

Plany Spykera wobec Saaba

Choć wciąż jeszcze pojawiają się głosy, iż Spyker może mieć kłopoty zezgromadzeniem niezbędnych środków na przejęcie i dalszy rozwójszwedzkiej marki, to ogłosił już plany co do najbliższej przyszłości inowych modeli marki Saab.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017