Wyszukiwałeś:

Ssangyong

. Znaleziono 174 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ssangyong

Spróbuj też wyszukać: SsangYong Actyon Sports ssangyong musso ssangyong błotnik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 174 wszystkich):

Ssangyong w Polsce

30 czerwca w Warszawie miała miejsce oficjalna premiera nowej marki na polskimrynku - Ssangyong. Wyłącznym importerem samochodów tej marki będzie firmaAlmeco.

 

Ssangyong w internecie

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży samochodów marki Ssangyong, firma Almeco,ich wyłączny importer w Polsce, uruchomiła stronę internetową:www.ssangyong.pl.

 

Ratownicy GOPR w Ssangyong

Ratownikom grup Wałbrzysko-Kłodzkiej, Beskidzkiej, Krynickiej oraz ZarząduGłównego Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przekazano dodyspozycji cztery terenowe samochody marki Ssangyong Rexton.

 

Sieć sprzedaży Ssangyong prawie gotowa

W rekordowym czasie czterech miesięcy Ssangyong Poland niemal zakończyłbudowę swojej sieci sprzedaży i serwisu. Z 25 planowanych docelowoprzedstawicielstw, otwarto już 14.

 

Ssangyong Rodius: Super siódemka

Siedmioosobowych modeli na naszym rynku można znaleźć kilka. Jednak chybażaden nie oferuje aż tak bogatej możliwości aranżacji wnętrza, jakSsangyong Rodius.

 

Ssangyong wyda 2 mld USD na inwestycje

Ssangyong Motor, jeden z najszybciej rozwijających się producentówmotoryzacyjnych w Azji, zadeklarował znaczne zwiększenie produkcji, szybkiewprowadzenie kolejnych modeli w ciągu najbliższych lat i łączne inwestycjerzędu 2 miliardów dolarów.

 

Ssangyong w Inowrocławiu

W kwietniu Ssangyong zyskał nowego dystrybutora w Polsce. To firmaRóżalski Auto z Inowrocławia. Nowa stacja dealerska - SsangyongRóżalski - ruszyła już w tym miesiącu, obejmując zarównosprzedaż nowych aut, jak i pełen zakres usług serwisowych.

 

Ssangyong Rexton: Prawie jak terenowy

Ssangyong Rexton jest obecnie chyba najważniejszym modelem w gamiepołudniowokoreańskiej marki. Moda na SUV-y wciąż trwa, więc jest szansa,iż coraz więcej Rextonów będziemy spotykać na drogach.

 

Ssangyong Musso Sports: Pracuś przed emeryturą

Pickupy to dość specyficzne samochody. Z jednej strony doskonale nadają sięjako narzędzie pracy, mogą służyć za auta terenowe, w końcu zaś są teżprzejawem otaczającej nas mody. Po kilku dniach, jakie spędził u nasSsangyong Musso Sports, zdecydowanie potwierdzamy tę tezę.

 

3 nowe salony marki Ssangyong

W ciągu ostatniego miesiąca Ssangyong Poland, oficjalny importer koreańskiejmarki, otworzył trzy nowe punkty sprzedaży i obsługi posprzedażnej naterenie kraju.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017