Wyszukiwałeś:

Stefan X

GP X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Stefan GP

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

F1: Serbowie w Formule 1?

Na wstępnej liście zgłoszeń zespołów Formuły 1 do sezonu 2010 niema zespołu Toyoty - poinformowała Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA).Być może w tej sytuacji powstanie miejsce dla nowego teamu Szwajcara PeteraSaubera, który powstanie w miejsce ekipy BMW-Sauber zatrudniającej wostatnim sezonie Roberta Kubicę i Nicka Heidfelda.

 

F1: Stefan GP szykuje się do debiutu

Kolejny z zespołów-beniaminków Formuły 1 Stefan GP mimo brakuoficjalnego zatwierdzenia ze strony FIA, zapowiedział rozpoczęcietestów swojego pierwszego bolidu S-01 podczas treningów wPortugalii.

 

F1: Ecclestone polecił młodego Schumachera

"Nie wierzę w start zespołów USF1 i Campos" - powiedział wjednym z wywiadów Bernie Ecclestone. Brytyjczyk zasugerowałjednocześnie, że stara się o miejsce w stawce dla zespołu Stefan GP inajchętniej widziałby w nim także Ralfa Schumachera.

 

Ecclestone: USF1 i Campos nie pojawią się w Bahrajnie

Zgodnie z umową Concorde, zespoły mogą opuścić trzy pierwsze wyścigi -zdradził na łamach The Daily Telegraph Bernie Ecclestone. Szef F1 nie wierzyjednak, że ta dodatkowa ilość czasu wystarczy na pojawienie się w stawcezespołów USF1 i Campos Meta.

 

F1: Villeneuve pewniakiem u Stefana

Jak donosi niemiecki serwis Motorsport Total (MT), Jacques Villeneuve będziedrugim kierowcą zespołu Stefan GP, jeśli ten otrzyma pozwolenie na start wsezonie 2010.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Stefan GP".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017