Wyszukiwałeś:

Stepway

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Stepway

Spróbuj też wyszukać: dacia stepway corsa d dacia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Uterenowiona(e) Dacia(Renault)

Renault rozpocznie już w październiku produkcję uterenowionej wersji modeluSandero. Sandero Stepway będzie jednak sprzedawany tylko w AmerycePołudniowej. Przynajmniej na początku.

 

Uterenowiona Dacia wjeżdża do Europy

Na rozpoczętej właśnie wystawie w Barcelonie oraz na równoległymspecjalnym pokazie w Paryżu zaprezentowana została Dacia Sandero Stepway,czyli uterenowiona wersja hatchbacka rumuńskiej marki.

 

Dacia z rekordem najdłuższej parady

Podczas odbywającego się w holenderskim Biddinghuizen ogólnokrajowegozlotu pojazdów tej rumuńskiej marki ustanowiony został oficjalny rekordświata na najdłuższą paradę pojazdów.

 

Już 10 lat Dacii z Renault

Dokładnie 10 lat temu Renault stał się większościowym udziałowcemrumuńskiej marki Dacia. Od tego czasu Dacia przeobraziła się z lokalnej markiw markę globalną, której auta sprzedawane są w ponad 50 państwach naróżnych kontynentach.

 

Sobota fanów Dacii

Już w najbliższa sobotę (17 października) w salonie Renault WarszawaPuławska odbędzie się spotkanie fanów marki Dacia. Start imprezy ogodzinie 12.

 

Dacia Duster w pełnej okazałości

Jeszcze jakiś czas temu Dacia była kojarzona wyłącznie z Loganem. Teraz sięto dość szybko zmienia, bo po kolejnych wersjach nadwoziowych Logana, pomodelu Sandero i Sandero Stepway, do gamy modelowej już wkrótcedołączy nowy crossover o nazwie Duster.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017