Wyszukiwałeś:

Stilo

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Stilo

Spróbuj też wyszukać: fiat stilo albea stilo coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Fiat X-box

Już od tego weekendu, na razie tylko w Anglii, będzie można nabyć specjalnąwersję dwóch popularnych aut Fiata. Dzięki współpracy zproducentem konsoli X-box, Punto i Stilo uzyskały indywidualny styl.

 

Fiat Stilo Uproad: prawie SUV

Fiat pokusił się o małą niespodziankę. Przed oficjalnym debiutem nowejgeneracji Fiata Stilo na wrześniowym salonie samochodowym w Paryżu włoskamarka zaprezentowała zliftingowaną wersję aktualnego modelu o nazwie Uproad.

 

Fiat Stilo wcześniej

Już w listopadzie tego roku, a nie jak pierwotnie planowano w kwietniu 2007,rozpocznie się produkcja nowej generacji Fiata Stilo.

 

Bravo w miejsce Stilo

Szykowany na początek przyszłego roku następca obecnej generacji kompaktowegomodelu Fiat Stilo będzie oferowany pod nową-starą nazwą: Bravo.

 

Fiat wraca na podium

Fiat Auto Poland po 6 miesiącach br. - biorąc pod uwagę ilość sprzedanychsamochodów osobowych Fiat - zajmuje trzecie miejsce na rynku polskim, zilością 12 726 aut i udziałem w rynku 10,6 procent. Oznacza to wzrost o 0,5procent w stosunku do ubiegłego roku.

 

Namierzony: Nowy Fiat Bravo?

Fiat ponownie chce zamieszać w szykach segmentu aut kompaktowych. Bronią wwalce o klientów w tej wymagającej klasie ma być nowa generacja modelu Bravolub jak kto woli Stilo. W Internecie ukazały się już pierwsze zdjęciaprzedstawiające nowe dzieło włoskiej marki.

 

Fiat Bravo: Fiat a'la Alfa

Model Stilo oficjalnie odchodzi do lamusa. Oficjalnie zastępuje go nowa edycjamodelu Bravo. Kompaktowiec włoskiej marki pojawi się w salonach już napoczątku 2007 roku.

 

...i w Fiacie Stilo

Pęknięcie sprężyn przedniego zawieszenia może stanowić poważnezagrożenie podczas jazdy Fiatem Stilo. Kompaktowy Fiat jest kolejnym modelem nanaszym rynku, który został objęty akcją serwisową.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017