Wyszukiwałeś:

Strada

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Strada

Spróbuj też wyszukać: atera strada ADAC atera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Obwodnica Gniezna już wkrótce

6,3-kilometrowa nowa droga w standardzie trasy ekspresowej na północnychperyferiach Gniezna ma być gotowa tej jesieni. Będzie stanowić obwodowąGniezna w ciągu drogi krajowej nr 15 w stronę Torunia.

 

Gniezno już z obwodnicą

W czwartek zostanie oddana do użytku obwodnica Gniezna. Trasa o długości 6,3km na drodze nr 15 do Torunia, zbudowana została od podstaw w standardzie drogigłównej ruchu przyspieszonego. Koszt budowy to ponad 90 mln złotych, z czegowiększość pochodzi ze środków Krajowego Funduszu Drogowego.

 

Dostawcza ofensywa Fiata

Podczas trwającej właśnie europejskiej wystawy samochodów dostawczych wHannowerze włoski Fiat zaprezentuje kilka modeli, które mają duże szanse napowodzenie w swoich segmentach. Jednym z takich samochodów, który możenarobić zamieszanie będzie debiutujący model Strada Pick Up.

 

Scudo i Strada wkraczają do Polski

Przy okazji niedawnej premiery kompaktowego SUV-a Sedici, Fiat zaprezentowałrównież gamę nowych modeli Scudo oraz Strada. Pierwszy z nich stanowiuzupełnienie floty samochodów dostawczych Fiata, drugi z kolei wkracza narynek pick-upów.

 

Fiat Strada: mały włoski pickup

Polski rynek pickupów rozwija się w bardzo szybkim tempie, nie dziwi więccoraz większa liczba przedstawicieli tego segmentu. Wchodzący właśnie dosprzedaży Fiat Strada powinien mieć jednak ułatwione zadanie, gdyż w klasiemałych pickupów nie ma obecnie żadnego konkurenta.

 

Fiat Strada: Small Business

Mimo że rodowód ma włoski, to produkowany jest w Brazylii, zaś jegosilnik wytwarzany jest w Polsce. Dzięki popularności zdobytej w AmerycePołudniowej trafił do sprzedaży także w Europie. Fiat Strada, jakonajmniejszy w segmencie pick-upów ma przed sobą tylko jeden cel. Poprostu się sprzedawać.

 

Uliczna wyścigówka

Firma Reiter Engineering stworzyła ekstremalną interpretację LamborghiniMurcielago. Auto podobnie jak poprzednia wersja stworzona przez tą firmęprzenosi wyścigowe rozwiązania na drogi publiczne.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017