Wyszukiwałeś:

Stralis

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Stralis

Spróbuj też wyszukać: daily iveco stralis

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Iveco i nowy Stralis

Iveco przygotowuje się do targów pojazdów komercyjnych. Na swoim stoiskuzaprezentuje nową generację ciężarówki Stralis, która na rynek zostaniewprowadzona jeszcze w marcu bieżącego roku.

 

Iveco Stralis na CNG

Ciężarówki Iveco Stralis od niedawna mogą być zasilanerównież sprężonym gazem ziemnym CNG (Compressed Natural Gas).Samochody te stanowią dopełnienie oferty pojazdów Iveco zasilanych CNG,która obecnie spełnia potrzeby transportowe praktycznie we wszystkichsegmentach pojazdów użytkowych: gama Daily (3,5-6,5 t), EuroCargo (12-16t) oraz Stralis (18-26 t) z silnikami o mocach od 106 do 272 KM.

 

AUTOTEC, czyli co się działo w Brnie

Targi AUTOTEC nie były miejscem światowych premier motoryzacyjnych, niemniejjednak producenci samochodów ciężarowych i dostawczych nie zawiedliprezentując swoje najlepsze produkty. Na powierzchni kilku gigantycznych halwystawiła się cała samochodowa, światowa czołówka. Cozaprezentowali, o tym poniżej.

 

Scania wygrała prestiżowy konkurs 1.000 punktów

Scania zdobyła pierwsze miejsce w prestiżowym teście porównawczym"1.000-Point Test 2008" organizowanym przez kilka europejskichmagazynów branżowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017