Wyszukiwałeś:

Strykow X

Konotopa X

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Strykow Konotopa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Wątek na forum: Łódzkie zdąży na Euro

Dobrze, oby do przodu z A1 Stryków Pyrzowice i A2 Stryków-Konotopa! To 2 najwazniejsze w Polsce autostrady! Jako pozytyw odbieram też rozpoczęcie budowy A1 Toruń-Stryków! Byłoby wspaniale! ~mil1231@gazeta.pl

 

Wątek na forum: GDDKiA podpisała umowy na MOP-y

A gdzie umowa na budowę Stryków - Konotopa??? ~Niko

 

Wątek na forum: Decyzje by zdążyć z A2 przed Euro 2012

Autostrada Wielkopolska za 1,7 mld EUR za 90 km powinna odać ten odcinek A2 w całosci jesienią 2011.Po drugiej stronie A2 Stryków Konotopa konsorcja zastanawiaja sie na przyspieszeniu terminu do konca 2011 Acha tam wynegocjowano za 90 km 0,7 mld EUR.Zycze sukcesów ~romek

 

GDDKiA: Przygotowania do A2 Stryków - Konotopa zgodne z planem

Pod koniec przyszłego tygodnia poznamy oferty cenowe złożone przezwykonawców w postępowaniach przetargowych na projekt i budowęautostrady A2 Stryków - Konotopa. Do 30 września 2009 roku, zgodnie zprzyjętym harmonogramem, zostanie zakończony proces wyboru wykonawcy prac.91-kilometrowy odcinek autostrady będzie gotowy do końca maja 2012 roku– zapewnia GDDKiA.

 

Wykonawcy A2 Stryków – Konotopa wybrani

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetargina projekt i budowę autostrady A2 od Strykowa do Konotopy.  Ogólnykosztorys GDDKiA zakładał koszt inwestycji od Strykowa do Konotopy na poziomie5,7 mld złotych. Po zsumowaniu zwycięskich ofert na poszczególneodcinki, prognozowany koszt inwestycji to 3,2 mld zł. Oszczędność zatemmoże wynieść 2,5 mld zł. 91 kilometrowy odcinek autostrady A2 ma być gotowydo końca maja 2012 roku.

 

Jeszcze we wrześniu umowy na A2 Stryków – Konotopa

Krajowa Izba Odwoławcza wydała zgodę na podpisanie umów z wykonawcamiprojektu i budowy autostrady A2 Stryków – Konotopa przedostatecznym rozstrzygnięciem protestu dla odcinków A, B i C autostradyA2. Podpisanie umów jest planowane, zgodnie z przyjętym harmonogramem,pod koniec września br.

 

Prawie 40 mln zł dla zarządcy A2 Stryków - Konotopa

GDDKiA podpisała pierwszą umowę związana z realizacją autostrady A2 naodcinku Stryków – Konotopa. Jest to umowa związana z zarządzaniem kontraktem na projekt i budowę autostrady A2 od Strykowa doKonotopy, w tym pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacjąrobót.

 

A2 Stryków - Konotopa: pierwsze pozwolenia wydane

Pierwsze pozwolenia na budowę dla autostrady A2 Stryków – Konotopawydane. Niebawem podpisane zostaną kolejne. Budowa autostrady ruszy zgodnie zplanem na przełomie września i października 2010 roku – zapowiadaGDDKiA.

 

Pozwolenie na budowę odcinka A2 do Warszawy wydane

Jest już decyzja wojewody mazowieckiego zezwalająca na budowę odcinka„E” między Strykowem a Konotopą. Pozwolenie ma rygornatychmiastowej wykonalności. Wykonawca, firma Budimex, wybuduje 7,1 km trasyza 425, 5 mln zł. Kierowcy przejadą trasą na Euro 2012.

 

Wątek na forum: Dobre wiadomości z budowy A4

Jeżeli chodzi o odcinek Rzeszów-Jarosław to dobrą wiadomością jest to, że wreszcie podpisano umowę na dokończenie tego odcinka. Kiedy do licha podpiszą umowę na dokończenie najważniejszego (po wybudowaniu A2 Stryków-Konotopa) autostradowego odcinka w Polsce: Stryków-Tuszyn? Zarówno na A4, jak i ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Strykow Konotopa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017