Wyszukiwałeś:

Superb X

Combi X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Superb Combi

Spróbuj też wyszukać: superb combi II2 0TDI170KM

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Fabia i Superb GreenLine już w Polsce

Pod koniec września w sprzedaży na polskim rynku pojawią się dwa pierwszemodele z gamy ekologicznych aut Skody - Fabia i Superb w wersji GreenLine.

 

Superb Combi w drodze

Już od dłuższego czasu Skoda dawała w świat informacje o tym, że pojawisię Skoda Superb z nadwoziem kombi. Zagraniczni fotoreporterzy przyłapalizamaskowany model podczas testów.

 

Skoda Superb jako kombi

Skoda potwierdziła to, o czym wiadomo było już od pewnego czasu. Topowy modelw gamie - Superb, będzie dostępny także w przedłużonej wersji kombi. Jak narazie jednak czeski producent nie zdradził żadnych szczegółów otym modelu. Premiera we wrześniu we Frankfurcie.

 

Topowa Skoda przedłużona

Rozpoczynająca się w dniu wczorajszym wystawa samochodowa we Frankfurcie jestmiejscem światowej premiery największej Skody. Skoda Superb Combi pojawi sięw sprzedaży na pierwszych europejskich rynkach już jesienią br.

 

Pierwszy Superb Combi zjechał z taśmy

Pierwsza Skoda Superb Combi zjechała właśnie z taśm produkcyjnych wzakładzie w czeskich Kvasinach. Nowa wersja topowego modelu Skody ma polepszyćudziały w segmencie.

 

Top Gear nagradza Skody

Popularny brytyjski magazyn motoryzacyjny "Top Gear" przyznał SkodzieYeti tytuł Samochodu Rodzinnego Roku. Z kolei tytuł Luksusowego Samochodu Rokutrafił do nowej Skody Superb Combi. Nagrody przyznawały telewizyjne, prasowe iinternetowe redakcje Top Gear.

 

Nowa ciężarówka od Skody

Superb Combi Premia poszerza ofertę marki Skoda w zakresie samochodówz homologacją ciężarową. Dopłata do omawianego modelu jest taka sama, jak wprzypadku wersji limuzyna. Charakterystyka pojazdu, może zapewnić nowej,przestronnej Skodzie sukces wśród firm.

 

Superb z nowym silnikiem

W miejsce dwulitrowej, 140-konnej jednostki w gamie Skody Superb pojawi się...dwulitrowa jednostka o mocy 140 KM. Nie, to nie żart. Będzie to bowiem niemalzupełnie inny silnik oparty na nowoczesnym układzie wtrysku common rail.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Superb Combi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017