Wyszukiwałeś:

Superb

. Znaleziono 245 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Superb

Spróbuj też wyszukać: superb masa superb I Superb Combi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 245 wszystkich):

Superb, 607: Design kontra dynamika

Skoda Superb 2,5 TDI Comfort i Peugeot 607 2,2 HDI Ivoire – dwie flagowelimuzyny swoich marek. Łączą je luksusowe wnętrze i silnik Diesla. Zobaczmy,co je różni.

 

Jeździliśmy nową Skodą Superb

Po pięciu latach od swojej premiery Skoda Superb została poddanaodmładzającemu restylingowi. Poza drobnymi zmianami sylwetka tego eleganckiegoauta pozostała jednak niezmieniona.

 

Skoda Superb: Alternatywa luksusu

Przychodzi klient do salonu. 'Chciałbym kupić samochód, który maprezencję auta luksusowego, ma dużo miejsca, jest komfortowy i w miaręekonomiczny, a dodatkowo kosztuje mniej niż Mercedes Klasy C w podstawowejwersji dla księgowych' - mówi. W takiej sytuacji wielusprzedawców nabrałoby wody w usta szukając na próżnoadekwatnego modelu w swojej ofercie. Dealerzy Skody mają ułatwione zadanie.Mogą zaproponować model Superb.

 

Nowy Superb na testach

Dolina Śmierci była miejscem testów dwóch prototypowychegzemplarzy nowej generacji modelu Skoda Superb. Oficjalna światowa premieraodbędzie się na marcowych targach motoryzacyjnych w Genewie.

 

Nowa Skoda Superb oficjalnie

Druga generacja modelu Skoda Superb nawiązała z publicznością pierwszykontakt wzrokowy. Czeski producent zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcieswojej nowej limuzyny, której miejscem światowej premiery będzieprzyszłoroczny salon samochodowy w Genewie.

 

Nowa Skoda Superb: Kolejna rewolucja?

Przed 2001 rokiem Skoda raczej nie kojarzyła się z segmentem samochodówluksusowych. Wtedy nieoczekiwanie na rynku pojawił się Superb. Spodobał sięwielu dyrektorom, prezesom, a nawet politykom i narobił niezłego zamieszania.Po siedmiu latach i 130 tysiącach sprzedanych egzemplarzy debiutuje SkodaSuperb drugiej generacji.

 

Nowy Superb w Polsce + [VIDEO]

Druga odsłona flagowej limuzyny Skody jest już dostępna w Polsce. SkodaSuperb, której ceny na polskim rynku zaczynają się już od 76.300złotych została zaprezentowana i porównana z głównymikonkurentami na polskim rynku.

 

Skoda Superb: Prestiż w promocji

Poprzednia Skoda Superb oferowała swoim klientom coś, czego nie dostaliby ukonkurencji za podobne pieniądze. Chodzi przede wszystkim o komfort, ilośćmiejsca oraz ekonomię jazdy. W nowej Skodzie Superb możemy dołączyć do tegojeszcze dobrą prezencję i nowoczesne rozwiązania, niedostępne u konkurencji.Sprawdźmy zatem kolejną odsłonę limuzyny znad Wełtawy.

 

Skoda Superb w Chinach

Wczoraj informowaliśmy o zapowiadanej na wystawę we Frankfurcie premierzeSkody Superb w wersji kombi. Dziś natomiast na chińskim rynku rozpoczęłasię sprzedaż Superba w wersji sedan.

 

Skoda Superb 3,6 FSI 4x4: Najmocniejszy w historii

Skoda ma obecnie dość trudne zadanie. Będąc pod rządami Volkswagena niepowinna, a właściwie nie może, wypuszczać lepszych aut niż robi to jejmacierzysta marka. A jednak mimo to modele naszych południowychsąsiadów często stanowią bardzo ciekawą alternatywę wobec tych,które mają swoje korzenie za naszą zachodnią granicą. Najlepszym tegoprzykładem jest Skoda Superb, która w swojej najmocniejszej wersjitrafiła nie tak dawno do naszej redakcji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017