Wyszukiwałeś:

Superleggera

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Superleggera

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Lekki jak... Gallardo

Nadchodzące targi motoryzacyjne w Genewie będą okazją do prezentacji nowejwersji superszybkiego samochodu spod znaku byka. Otóż Lamborghinizamierza zaprezentować model Gallardo, który będzie jeszcze szybszy,lżejszy no i oczywiście... droższy niż jego poprzednik.

 

550 koni w Gallardo

Lamborghini Gallardo porusza się po drogach już od 2003 roku. Od tamtego czasunie odbyła się żadna modyfikacja zarówno pod względem wyglądu jak idynamiki. Pomimo tego samochód nadal wydaje się być ponadczasowy.

 

Maserati kombi

Podczas niedawnej wystawy "Concorso d`Elegance Villa d`Este" włoskafirma Carrozzeria Touring Superleegera zaprezentowała ciekawy model,który będzie z pewnością łakomym kąskiem dla kolekcjonerów.Chodzi tutaj o nietypowe kombi o nazwie Bellagio Fastback Touring.

 

Powrót "super" Gallardo?

W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że Lamborghini zaniechało projekt onazwie Gallardo Superleggera. Jednak najnowsze zdjęcia z toru Nurburgringmówią co innego. Na torze pojawił się bardzo podejrzany egzemplazGallardo.

 

Odchudzone Lambo

Moda na odchudzanie w stajni spod znaku byka nadal trwa. Następne w kolejcejest Lamborghini Gallardo, z którego powstanie model Gallardo LP570-4Superleggera.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017