Wyszukiwałeś:

Suwalki

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Suwalki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Wątek na forum: Rok 2009 na drogach krajowych Warmii i Mazur

Rzadko przychodzi mi chwalić drogową administrację, ale patrząc na zapóźnienie drogowe Warmii i Mazur oraz na inne regiony to Olsztyński GDDKiA wygląda na najbardziej efektywny ze wszystkich 16 oddziałów. Kluczowa S7 praktycznie cała powinna być gotowa na EURO2012, DK16 będzie porządnie zmo...

 

Tańsza i krótsza obwodnica Suwałk i Augustowa

Ekolodzy zaprezentowali alternatywny wariant budowy 41-kilometrowej drogiomijającej Augustów i Suwałki. Według ich wyliczeń obwodnica byłabytańsza, omijałaby wszystkie obszary chronione Natura 2000 (m.in. DolinęRospudy) i powstała już wiosną 2012 roku.

 

Nowe ustalenia dla obwodnicy Suwałk

Firma Transprojekt z Gdańska zaprezentowała dwa warianty przebiegu obwodnicySuwałk po stronie zachodniej miasta. Za pilnym rozpoczęciem budowy obwodnicySuwałk przemawiają wszystkie argumenty, które są wymieniane wprzypadku Augustowa. Przez Suwałki przejeżdża jeszcze więcej TIR-ówniż przez Augustów gdyż dodatkowo są to pojazdy jadące z przejściagranicznego w Budzisku w kierunku Olsztyna czy Gdańska.

 

Suwałki uspokojone, Augustów niepewny

Pod koniec lutego bieżącego roku miało miejsce spotkanie władz Suwałk zdyrekcją białostockiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad. Rozmowy dotyczyły przygotowań do przebudowy drogi krajowej nr 8.

 

Konsultacje nad obwodnicą Suwałk

Obwodnica Suwałk ma być częścią drogi ekspresowej S8. Budowa obwodnicypowinna rozpocząć się pod koniec 2011 roku, a zakończyć w roku 2013.Dlatego już teraz ruszają konsultacje społeczne, które mają zapoznaćmieszkańców miasta i gminy Suwałki oraz mieszkańców gminySzypliszki z przebiegiem planowanych wariantów obwodnicy.

 

Mieszkańcy Suwałk walczą o obwodnicę

- O budowie obwodnicy Suwałk dyskutuje się już 33 lat. Dość jałowychdyskusji. Nie chcemy dalej ginąć. Jesteśmy zdeterminowani. Jeżelinatychmiast budowa obwodnicy Suwałk i  drogi ekspresowej Warszawa-Suwałki- Budzisko nie znajdzie się w rządowym programie budowy autostrad idróg ekspresowych nie zawahamy się przed blokadą drogi krajowej nr 8 idojazdu do przejścia granicznego w Budzisku - apelują mieszkańcy Suwałk iSuwalszczyzny.

 

Rozpoczęła się przebudowa trasy Suwałki - Bakałarzewo

Rozpoczęły się prace związane z przebudową drogi wojewódzkiejSuwałki – Bakałarzewo. Za kilka miesięcy, kierowców czekająutrudnienia, na modernizowanej trasie.

 

Suwałki: blokada ósemki

Dziś, tj. 21 marca w godzinach 9-15 możliwe utrudnienia w podróżowaniudrogą krajową nr 8 w okolicach Suwałk. Protesty, polegające na blokadziedróg, organizują okoliczni mieszkańcy.

 

Budimex wybuduje obwodnicę Suwałk

Niecałe 300 mln zł - to najtańsza oferta, złożona przez firmę Budimex, nazaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy Suwałk w ciągu drogi ekspresowej S61.

 

Obwodnica Suwałk z umową

W pierwszej połowie 2019 roku ruch tranzytowy ominie Suwałki 12,8-kilometrowąobwodnicą w ciągu drogi ekspresowej S61. Dziś podpisano umowę na realizacjętej inwestycji z firmą Budimex.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017