Wyszukiwałeś:

Swiatly X

kierowca X

. Znaleziono 7930 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Swiatly kierowca

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7930 wszystkich):

Długi weekend? Włącz światła!

Zbliża się kolejny długi weekend, czyli jak wiadomo okres wzmożonego ruchuna drogach i co za tym idzie, zwiększonego ryzyka wypadków na drogach. Wciągu najbliższych dni policja będzie patrolować najważniejsze trasy,upominając kierowców o włączenie świateł.

 

Ssangyong i 'Światły Kierowca'

Polski oddział Ssangyong przejął patronat nad akcją, której celem jestpoprawa bezpieczeństwa na polskich drogach. Akcja 'Światły Kierowca' polegaćbędzie na propagowaniu używania świateł mijania przez cały rok.

 

Włączone światła standardem od 2011

Według nowych postanowień Unii Europejskiej (UE) od 2011 roku wszystkie nowowyprodukowane samochody osobowe będą musiały być standardowo wyposażone wautomatyczne światła do jazdy dziennej.

 

Tak dla świateł

Mimo wielu skrajnych opinii i wojen na argumenty okazuje się, że Polacypopierają obowiązek całodobowej jazdy na światłach. Przynajmniej tak wynikaz badań przeprowadzonych przez ośrodek badawczy GFK Polonia. Zostały oneprzeprowadzone na zlecenie Stowarzyszenia Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego.

 

Chcemy jeździć na światłach

Sześciu na dziesięciu Polaków (60%) uznaje konieczność jazdysamochodem z włączonymi światłami mijania przez cały rok. Przeciwnegozdania jest 35% badanych.

 

Jaki jest ten polski kierowca?

Ponad połowa Polaków codziennie widzi kierowców łamiącychprzepisy drogowe. Jednocześnie aż 80% kierowców uważa się za dobrychi bardzo dobrych. Takie wyniki przynoszą badania przeprowadzone na zleceniePZU, na podstawie których powstał "Portret Polskiego Kierowcy2008".

 

Adaptacyjne światła stop w Mercedesach Vito i Viano

Od teraz każdy nowo zamawiany samochód Mercedes-Benz Vito lub Vianobędzie dostarczany z nową funkcją bezpieczeństwa - adaptacyjnymi światłamistop, które znajdą się w standardowym wyposażeniu tych modeli.

 

Obowiązkowe światła dzienne

W życie weszła unijna dyrektywa, zgodnie z którą wszystkie nowesamochody dostępne w sprzedaży na terenie Unii Europejskiej muszą byćwyposażone w automatyczne światła do jazdy dziennej.

 

LED-y, czyli światła do jazdy dziennej

Światła do jazdy dziennej stają się coraz bardziej popularnym elementemwyposażenia zewnętrznego samochodów. I nie dotyczy to tylko nowychmodeli prosto z salonu, ale i dużo starszych aut. Dzięki nim jesteśmy lepiejwidoczni na drodze, przyczyniają się do zmniejszenia zużycia paliwa, a przytym uatrakcyjniają wygląd naszego pojazdu.

 

Volvo nie będzie oślepiać kierowców

To kolejny krok ku temu, by kierowcy nie musieli zaprzątać sobie głowy innymirzeczami niż prowadzenie auta. Układ Active High Beam Control steruje wiązkąświatła w ten sposób, by nie oślepiać innych pojazdów,poruszając się cały czas z włączonymi światłami drogowymi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Swiatly kierowca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017