Wyszukiwałeś:

Swiatly X

kierowca X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Swiatly kierowca

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Ssangyong i 'Światły Kierowca'

Polski oddział Ssangyong przejął patronat nad akcją, której celem jestpoprawa bezpieczeństwa na polskich drogach. Akcja 'Światły Kierowca' polegaćbędzie na propagowaniu używania świateł mijania przez cały rok.

 

Kolejny model Ssangyong z Rosji

Rosyjski Severstal-Avto będzie produkował model Ssangyong Kyron. To już drugipo modelu Rexton, samochód koreańskiej marki, który budowany będzie wrosyjskich zakładach. Rozpoczęcie produkcji nastąpi w marcu przyszłego roku.

 

Błąd w prawach jazdy

Problem dotyczy kierowców, którzy mają kłopoty ze wzrokiem iokulista nakazał im noszenie w trakcie jazdy np. okularów lub szkiełkontaktowych. Wtedy na odwrocie prawa jazdy, w ostatniej rubryce ramki, powinienbyć wpisany specjalny kod, który określa rodzaj korekty wzroku.

 

Tak dla świateł

Mimo wielu skrajnych opinii i wojen na argumenty okazuje się, że Polacypopierają obowiązek całodobowej jazdy na światłach. Przynajmniej tak wynikaz badań przeprowadzonych przez ośrodek badawczy GFK Polonia. Zostały oneprzeprowadzone na zlecenie Stowarzyszenia Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego.

 

Tego nie rób zimą

"Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi", głosi jedna ze znanychmaksym. Z punktu widzenia użytkowania samochodu w okresie zimowym, lepiejjednak za punkt odniesienia wziąć sobie powiedzenie: "ucz się na cudzychbłędach". Zwłaszcza, kiedy te błędy są wynikiem utartych, nie dokońca popartych logicznymi wnioskami, przekonań, które zamiastpomagać, w rzeczywistości mogą przysporzyć tylko problemy.

 

Jaki jest ten polski kierowca?

Ponad połowa Polaków codziennie widzi kierowców łamiącychprzepisy drogowe. Jednocześnie aż 80% kierowców uważa się za dobrychi bardzo dobrych. Takie wyniki przynoszą badania przeprowadzone na zleceniePZU, na podstawie których powstał "Portret Polskiego Kierowcy2008".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Swiatly kierowca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017