Wyszukiwałeś:

Swiatowe X

Dni X

Mlodziezy X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Swiatowe Dni Mlodziezy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Puławy: Most imienia Jana Pawła II

- Przepraszam, jak dojechać na lotnisko im. Jana Pawła II? - Na rondzie Karola Wojtyły skręcasz w Aleję Papieża Polaka i dalej do krzyżówki z Redemptor Hominis. W prawo, mijamy szpital pod wezwaniem Papieża Wszechczasów, dalej prosto Laborem Exercens, na rondzie Spotkania w Asyżu w lewo ...

 

Fabryka Boscha w Mirkowie: auta po części z polskich części

Przyzwyczailiśmy się do tego, że Polskę omijają wielkie inwestycjemotoryzacyjne. Na przekór jednak powszechnym opiniom będziemy chcieli pokazaćże jednak nie jest aż tak źle.

 

Fiat zmobilizował Światowe Dni Młodzieży

Papież Franciszek znany jest ze swojej skromności. Jak sam przyznaje, nie lubiwystawnych limuzyn i porusza się Fiatem 500L. Dlatego wybór aut doobsługi Światowych Dni Młodzieży padł właśnie na modele włoskiegokoncernu. Kardynał Stanisław Dziwisz podpisał umowę użyczeniasamochodów na potrzeby Komitetu Organizacyjnego ŚDM Kraków 2016.

 

Ruszył remont na autostradzie A4. Bedą korki!

Dzisiaj ruszył remont opolskiego odcinka autostrady A4. W związku z pracami,które potrwają aż do czerwca, można się spodziewać sporychkorków. Ruch w obu kierunkach będzie się odbywał jedną jezdnią.

 

Autostrada A4 - wymieniają nawierzchnię

Od 10 czerwca zmieni się organizacja ruchu na autostradzie A4, a konkretnie naodcinku od Katowic do Krakowa. Przez wakacje będzie tam zmieniana nawierzchnia,z przerwą na Światowe Dni Młodzieży.

 

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Dobra wiadomość dla kierowców wybierających się po 20 lipca nawschód Polski. Właśnie tego dnia nastąpi otwarcie autostrady A4 zRzeszowa do Jarosławia.  GDDKiA zapewnia, że zdąży przed ŚwiatowymiDniami Młodzieży, które odbędą się 25-29 lipca w Krakowie.

 

Światowe Dni Młodzieży ? utrudnienia w ruchu

W czasie Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w dniach 27-31lipca br. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaleca objazd dlaruchu tranzytowego po drogach krajowych wokół aglomeracji krakowskiej.Zobacz, które drogi omijać przez najbliższe dni.

 

VW Golf Sportsvan - nowy samochód papieża Franciszka

Trwają Światowe Dni Młodzieży, a gościem specjalnym tego wydarzenia jestpapież Franciszek, który podczas pobytu w Polsce korzysta z VolkswagenaGolfa Sporstvana. Co stanie się z autem po zakończeniu papieskiejpielgrzymki?

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Swiatowe Dni Mlodziezy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017