Wyszukiwałeś:

Swidnica

. Znaleziono 97 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Swidnica

Spróbuj też wyszukać: swidnica woldzwagen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 97 wszystkich):

Fundusze UE drogą do dróg

W województwie dolnośląskim Wrocław zajął pierwsze, a Świdnica drugiemiejsce w pozyskiwaniu funduszy z UE na projekty drogowe. Wzmacnianieinfrastruktury jest ważnym elementem przyciągającym inwestorów takich jakColgate-Palmolive, dla którego powiększono Świdnicką podstrefęWałbrzyskiej SSE.

 

Nifco otworzy fabrykę w Świdnicy

Japońska spółka Nifco chce zainwestować i wybudować nową fabrykę wŚwidnicy. Docelowo pracę znajdzie 120 osób. Rozpoczęcie produkcji jestplanowane wiosną 2007 r.

 

Nifco Poland w Świdnicy

Japońska fima Nifco otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalnościgospodarczej w Wałbrzyskiej SSE. Zakład wybudowany w Świdnicy ma byćgłówną fabryką koncernu w Europie. Będzie to fabryka nitów, pierścieni,zacisków z tworzyw sztucznych oraz innych części na potrzeby przemysłumotoryzacyjnego.

 

Są pieniądze na budowę połączenia Świdnicy z A4

Ponad 120 mln zł zarząd województwa dolnośląskiego zaplanował zwłasnego budżetu oraz z Regionalnego Programu Operacyjnego na sfinansowaniedrogi ze Świdnicy do autostrady A4. Budowa ma ruszyć wiosną 2010 roku. Tojedna z największych inwestycji drogowych realizowanych ze środkówwojewódzkich.

 

88 mln za budowę łącznika Świdnicy z autostradą A4

Budowa nowej drogi łączącej Świdnicę z drogą krajową nr 5 i dalejautostradą A4 będzie kosztowała 88 mln zł. Na taką sumę opiewa umowapodpisana z wykonawcą prac konsorcjum Heilit + Woerner i Strabag. Planowanyłącznik między Świdnicą a autostradą A4 stanie się ważną częściąnowego układu komunikacyjnego na linii Wałbrzych – Świdnica –Żarów – autostrada A4. Budowa drogi powinna zakończyć się w2011 roku.

 

Miliony na budowę łącznika Świdnicy z A4

Trzynaście kilometrów będzie liczył łącznik Świdnicy z autostradąA4. Całość inwestycji - „Budowa drogi powiatowej nr 3396D na odcinkupomiędzy drogą krajową nr 5 a drogą wojewódzką nr 382 i ulicąStęczyńskiego w Świdnicy” ma kosztować prawie 111 mln zł. Połowa tejkwoty, ponad 50 mln zł, to unijna dotacja z Regionalnego Programu Operacyjnegodla Województwa Dolnośląskiego (RPO WD).

 

Dwa lata na małą obwodnicę Świdnicy

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei rozpisała dwuetapowy przetarg nabudowę tzw. małej obwodnicy Świdnicy. Nowa droga wojewódzka będziemiała długość ponad 3 km. Docelowo połączy węzeł komunikacyjny„Słotwina” (droga krajowa nr 35), znajdujący się w ciąguprojektowanej obwodnicy Świdnicy, z drogą wojewódzką nr 382prowadzącą w kierunku Strzegomia.

 

Dwa lata na budowę małej obwodnicy Świdnicy

Mała obwodnica Świdnicy to nowy odcinek drogi o długości ponad 3 km wwojewództwie dolnośląskim. Docelowo połączy węzeł„Słotwina” (znajdujący się w ciągu projektowanej obwodnicyŚwidnicy - droga krajowa nr 35) z drogą wojewódzką nr 382 w kierunkuStrzegomia. Budowa potrwa dwa lata.

 

Łącznik Świdnica - A4 juz gotowy

Świdnica ma wreszcie szybkie połączenie z Wrocławiem. Dzisiaj do użytkuzostanie oddana ponad 13 km droga powiatowa łącząca Świdnicę poprzez drogękrajową nr 5 z autostradą A4. Droga powstała dzieki zaangażowaniu lokalnychsamorządow i wsparciu Z UE. Koszt całej inwestycji sięga 110 mln zł. Tojedna z największych inwestycji drogowych realizowanych ze środkówwojewódzkich. Łącznik między Świdnicą a autostradą A4 stanie sięważną częścią nowego układu komunikacyjnego na linii Wałbrzych –Świdnica – Żarów – autostrada A4.

 

Wątek na forum: Łącznik Świdnica - A4 juz gotowy

Propaganda jak za czasów PRL. Po pierwsze - to nie jest łącznik z A4, tylko nowa droga pomiędzy Świdnicą i DK 5. Potem jeszcze jedziemy 10 km krajową nr 5 i dopiero dojedziemy do A4. Po drugie czas przejazdu tą drogą do Wrocławia to ok 30 minut, a starą drogą (czyli DK 35) to ... około 30 minut :...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017