Wyszukiwałeś:

Swidnica

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Swidnica

Spróbuj też wyszukać: swidnica woldzwagen

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Fundusze UE drogą do dróg

W województwie dolnośląskim Wrocław zajął pierwsze, a Świdnica drugiemiejsce w pozyskiwaniu funduszy z UE na projekty drogowe. Wzmacnianieinfrastruktury jest ważnym elementem przyciągającym inwestorów takich jakColgate-Palmolive, dla którego powiększono Świdnicką podstrefęWałbrzyskiej SSE.

 

Trasa Północna Zielonej Góry

Oddana obwodnica Wilkanowa jest kolejnym fragmentem obejścia Zielonej Góry.Fragmentem o tyle istotnym, gdyż domykający istniejącą już TrasęPółnocno-Zachodnią w Zielonej Górze tworząc pełną obwodnicę miasta, a coza tym idzie, pozwalając na jego całkowite ominięcie przez ruch tranzytowy.

 

Świdnickie drogi z dofinansowaniem

Powiat świdnicki uzyska dofinansowanie z UE dla projektu w ramach ZPORR"Przebudowa drogi powiatowej nr 3396 D na odcinku Mielęcin-Łażany".Dla powiatu jest to bardzo ważny odcinek stanowiący część najkrótszegopołączenia pomiędzy krajową 5 (Wrocław - Bolków i do przejściagranicznego w Lubawce) a drogą nr 35 (Wrocław- Wałbrzych i do przejściagranicznego w Golińsku).

 

Łącznik z A4

Powiat świdnicki, miasto Świdnica, gmina wiejska Świdnica i gmina Żarówwspólnie finansują pierwsze etapy budowy korytarza łączącego temiejscowości z autostradą A4. Zgodnie z ustaleniami do 2009 r. ma powstaćnieco ponad 20-km odcinek nowej drogi, który poprzez drogę krajową nr 5 iwęzeł Kostomłoty połączy Świdnicę i Żarów z autostradą.

 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

RSMP: Rajd Elmot 2009 z 15 OS-ów

15 odcinków specjalnych. Tyle prób liczyć będzie tegoroczna, 37.edycja dolnośląskiego klasyka Rajdu Elmot-Krause. Z nowym tytularnymsponsorem, runda z bazą w Świdnicy otworzy trochę niespodziewanie rajdowysezon w Polsce.

 

Dolny Śląsk: nowe połączenie z A4

Kosztem 147 mln złotych powstanie nowe połączenie drogowe Świdnicy (woj.dolnośląskie) z autostradą A4. Inwestycja ułatwi życie kierowcom,którzy będą mogli omijać małe miejscowości.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Egzaminy na prawko także w mniejszych miastach

Jest szansa, że mieszkańcy wielu nie najmniejszych przecież miast, liczącychponad 50 tys. mieszkańców, a nie posiadających statusu powiatówgrodzkich, będą mieć ułatwione życie. Przynajmniej jeśli chodzi omożliwości związane z uzyskiwaniem uprawnień na prowadzeniesamochodów oraz motocykli.

 

Są pieniądze na budowę połączenia Świdnicy z A4

Ponad 120 mln zł zarząd województwa dolnośląskiego zaplanował zwłasnego budżetu oraz z Regionalnego Programu Operacyjnego na sfinansowaniedrogi ze Świdnicy do autostrady A4. Budowa ma ruszyć wiosną 2010 roku. Tojedna z największych inwestycji drogowych realizowanych ze środkówwojewódzkich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017