Wyszukiwałeś:

Swieto X

Zmarlych X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Swieto Zmarlych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wątek na forum: Unia dopłaci do S-5

Ciekawe, czy pan unijny komisarz ds. transportu, Jacques Barrot, podpisując to wiedział, że ta ekspresowa S-5 będzie przebiegac przez centrum Bydgoszczy, bo o budowa kilkunastu km obwodnicy od północnej strony jest ponad intelekt urzędników. ~Jurcio

 

Wszystkich Świętych na drogach

Okres Wszystkich Świętych to czas wzmożonego ruchu na drogach,szczególnie w okolicach cmentarzy. Niestety, statystyki policyjne sąnieubłagalne. W tym okresie dochodzi do większej liczby wypadkówdrogowych, a co za tym idzie, do większej liczby ofiar na drogach. Jak co rokuzwracamy się więc z apelem o zachowanie jak największego bezpieczeństwa.

 

"Znicz 2008" ruszył

Jak co roku, przy okazji Święta Zmarłych policja przeprowadzi akcję"Znicz". Ponad 10 tys. policjantów będzie dbać obezpieczeństwo wybierających się w te dni w podróż.

 

Zmarł Sergio Scaglietti

Wczoraj świat obiegła bardzo smutna informacja, która najbardziej smuci włoską firmę Ferrari. W niedzielę w wieku 91 lat zmarł Sergio Scagliettizałożyciel Carrozzeria Scaglietti.

 

Cóż to był za rok!

Przełom roku to czas na chwilę refleksji, by na spokojnie usiąść i podsumować miniony rok. W przeciągu 12 miesięcy w świecie motoryzacji wydarzyło się wiele i nie mogliśmy narzekać na nudę. Producenci aut postarali się, aby zasypywać nas nowościami i ciekawymi informacjami, dotyczącymi nowych jak i przyszłych modeli. Rok 2011 przyniósłrównież wydarzenia smutne i te, które powodowały, że wświecie czterech kółek robiło się nerwowo. Przejrzeliśmy kalendarzi wybraliśmy te fakty z 2011 roku, które dla nas są najważniejsze lubpo prostu najciekawsze. Oto przed Wami alfabet A.D. 2011.

 

Aston Martin uczci pamięć kierowców

Aston Martin zamierza uczcić pamięć swoich dwóch byłychkierowców, którzy w ostatnim czasie odeszli z tego świata. W tymroku świat czterech kółek pożegnał Carrolla Shelby'ego i RoyaSalvadori.

 

Zmarł Sergio Pininfarina

Świat motoryzacji stracił kolejną postać, która odpowiedzialna byłaza wiele legendarnych modeli. W wieku 85 lat zmarł Sergio Pininfarina.

 

W wieku 100 lat zmarł Eiji Toyoda

W dniu wczorajszym, w wieku 100 lat na atak serca zmarł Eiji Toyoda, jeden zczłonków klanu właścicieli największego japońskiego koncernumotoryzacyjnego, którego najpierw był prezydentem, a późniejprezesem.

 

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Święto zmarłych to zawsze czas zadumy, refleksji i wspomnień o naszychbliskich. My, jako reprezentanci branży motoryzacyjnej też wspominamy ludzizwiązanych z samochodami, których niestety pożegnaliśmy w roku 2015.

 

Akcja "Znicz 2015" - bilans wypadków

Dziś zakończył się świąteczny, listopadowy weekend, a tym samym to teżkoniec akcji "Znicz 2015". Niestety tegoroczne Święto Zmarłychokazało się tragiczniejsze na polskich drogach niż rok temu. Oto bilanswypadków akcji "Znicz 2015".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Swieto Zmarlych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017