Wyszukiwałeś:

Swift X

sport X

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Swift sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

Swift Sport i koncepcyjny Splash

Podczas Salonu Samochodowego w Paryżu, który rozpocznie się 28 września,Suzuki zaprezentuje dwa nowe modele - Suzuki Swift Sport oraz koncepcyjnyProject Splash.

 

Suzuki Swift Sport: Bez półśrodków

Na wstępie miałem w zasadzie napisać, że mały 'hot hatch' Suzuki to autodla biedniejszych miłośników sportowej jazdy, choć w tym wypadkubyłaby to półprawda, a zarówno użytkownicy tego modelu jak isam japoński producent mogliby się na mnie mocno pogniewać. Nie jest teżprzecież powiedziane, że zamożna osoba nie zdecydowałaby się na zakupSwifta w sportowym stroju. Zawrę więc to stwierdzenie w 'bezpieczniejszych'klamrach. Swift Sport to niezaprzeczalnie ciekawe auto z tak zwanym 'pazurem',które na dodate

 

Kościuszko ambasadorem Suzuki Swift Sport

Michał Kościuszko, który jest jednym z najbardziej utalentowanychpolskich kierowców rajdowych młodego pokolenia został AmbasadoremSuzuki SWIFT Sport. Wizerunek Michała Kościuszki będzie obecny we wszystkichdziałaniach SMP związanych z promocja samochodu Suzuki SWIFT Sport.

 

Nowy Swift Sport

Suzuki pokaże w Genewie stylistykę odnowionego Swifta Sport poprzezkoncepcyjny model S-Concept.

 

Szybki Swift już we Frankfurcie

Wprawdzie stado 140 koni pod maską nie jest wielkością, która robiduże wrażenie, ale już w przypadku małego auta, jakim jest Suzuki Swift,może zapewnić więcej niż zadowalające osiągi. Podczas salonu samochodowegowe Frankfurcie japoński koncern zaprezentuje najnowsze wcielenie Swifta Sport.

 

Nowy Suzuki Swift Sport

Japoński producent pokazał usportowioną wersję Swift'a, która trafido sprzedaży w Polsce od stycznia 2012 r. Sportowa wersja została stworzona na bazie Swift IV generacji.

 

Sportowe Suzuki za 68 tys. zł

Do sprzedaży na polskim rynku wkracza właśnie nowa generacja Suzuki SwiftaSport. W Polsce cena tego 136-konnego malucha zaczyna się od 67.900 zł.

 

Suzuki Swift Sport: Sport przez małe "s"

Choć w nazwie ma słówko "Sport", zaliczanie go do gronahot-hatchów byłoby sporym nadużyciem. Grzechem byłoby jednak nazwanie136-konnego Swifta typowym, cywilnym autkiem, którego głównym inajważniejszym zadaniem jest jedynie bezproblemowe dotarcie do celupodróży. Jakie jest więc tak naprawdę Suzuki Swift Sport?

 

Wątek na forum: Suzuki Swift Sport: Sport przez małe "s"

Redaktorze Traczyk. Moim zdaniem warto zapytać Suzuki Poland, czy jest wiarygodna agencja badania opinii publicznej dostarczająca danych , które służą do podjęcia decyzji sprzedażowych modelu. Wątpię. Zdumienie od lat budzi fakt , że na rynkach krajów bardziej górzystych niż PL (Czechy, Austria,...

 

Suzuki Swift Sport

 

Suzuki Swift Sport podczas testu w redakcji mojeauto.pl.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Swift sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017