Wyszukiwałeś:

Szczecin

. Znaleziono 125 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Szczecin

Spróbuj też wyszukać: gdańsk obwodnica warszawy toruń

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 125 wszystkich):

S3 Szczecin - Gorzów w 2009 r.

Według wstępnych założeń ponad 81 kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wlkp. zostanie oddany do użytku z początkiem 2009 roku. Szacuje się , że realizacja zadania wyniesie łącznie 342,3 mln EUR. W tymdofinansowanie z Funduszu Spójności UE to prawie 291 mln EUR.

 

Szczecin - mocna strona oferty dla Toyoty

Z zamiarem budowy zupełnie nowej fabryki w niemieckich nowych landach nosi sięjapoński koncern Toyota. Co ciekawe, okazuje się, że to Szczecin może staćsię najsilniejszym elementem kompleksowej oferty inwestycyjnej dla sąsiedniegolandu. Według uzyskanych przez niemieckich samorządowców informacji, wfabryce produkowane mają być samochody marki Lexus - brandu Toyoty dlaklientów z tzw. wyższej półki.

 

300 mln zł dla portów Szczecin i Świnoujście

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. zgłosił wnioski odofinansowanie 11 projektów inwestycyjnych. Minister gospodarki morskiejRafał Wiechecki poinformował, że dofinansowanie uzyska w pierwszejkolejności 5 najpilniejszych inwestycji niezbędnych do prawidłowegofunkcjonowania i rozwoju portów.

 

Szczecińska obwodnica śródmiejska

Szczecin przygotowuje się do budowy kolejnych części obwodnicyśródmiejskiej. W ciągu najbliższych czterech lat planuje budowęodcinka prowadzącego od ul. Warcisława aż do ul. Arkońskiej. Ale na tym niekoniec. Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace projektowe fragmentu obwodnicypomiędzy pl. Szyrockiego a Turzynem.

 

Szczecin: S3 rusza przetarg

Mimo nierozstrzygniętego sporu o kawałek ziemi, po której maprzebiegać droga, ogłoszono przetarg na budowę pierwszego odcinka drogiekspresowej S3 z Klucza do węzła Pyrzyce. Oferentów poznamy 19 marca ijeżeli nie będzie protestów jeszcze przed wakacjami GDDKiA O/Szczecinpodpisze umowę z wykonawcą.

 

Szczecin: trzeba przyśpieszyć prace nad zachodnią obwodnicą

Odbyło się robocze spotkanie dotyczące planowanego Zachodniego DrogowegoObejścia Miasta Szczecina. Władze województwa zachodniopomorskiegowspólnie z GDDKiA zamierzają przyśpieszyć prace zwłaszcza w obliczuzbliżających się mistrzostw EURO2012.

 

Szczecin: Autostrada Poznańska w przebudowie

Trwa największa obecnie drogowa inwestycja miejska Szczecina – przebudowaAutostrady Poznańskiej wraz z budową nowych mostów przez Odrę iRegalicę.

 

Zbudują trasę S3 Szczecin-Pyrzyce

GDDKiA rozstrzygnęła przetarg na budowę północnego odcinkaekspresowej trasy S3 Szczecin – Pyrzyce. Prace wyniosą więcej niżzakładał kosztorys i mogą ruszyć już jesienią.

 

Szczecin: Energopol wybuduje obwodnicę

Urząd Miejski w Szczecinie poinformował, że firma Energopol-Szczecin S.A.,która została wybrana na wykonawcę prac, wybuduje IV etap obwodnicyśródmiejskiej Szczecina (od ul. Warcisława do Krasińskiego) do końcalistopada bieżącego roku.

 

Szczecin: Będzie rondo i obwodnica

Na sesji Rady Miejskiej Szczecina urzędnicy przyjęli dwie uchwały dotycząceinwestycji drogowych. W budżecie miasta wygospodarowano pieniądze na budowęronda przy ul. Energetyków. Druga uchwała dotyczywspółdziałania w sprawie zachodniej obwodnicy miasta.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017