Wyszukiwałeś:

Szkola X

Auto X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Szkola Auto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

"Scoutowanie" w Szkole Auto

Kilka dni temu podczas Scout Extreme Trophy mieliśmy okazję sprawdzić jak wtrudnych warunkach sprawdzają się Skody Octavie Scout, wyposażone w napęd nacztery koła. Testy w warunkach szosowych oraz off-roadowych odbyły się natorze ADAC w niemieckim Linthe, który jest specjalnie przygotowanymośrodkiem do takich zadań.

 

Skoda dla niepełnosprawnych

"Przyjazne Auto" to program promowany przez firmę Skoda Auto dlaosób niepełnosprawnych ruchowo. Już teraz kilkanaście salonówdealerskich czeskiej marki oferuje samochody przystosowane na potrzebyosób niepełnosprawnych w oparciu o urządzenia renomowanej firmyGuidosimplex.

 

Skoda dla niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska rozpoczęła program "Przyjazne Auto", któryskierowany jest do osób niepełnosprawnych. W jego ramach można dobraćodpowiednie oprzyrządowanie dopasowane do indywidualnych potrzeb, a takżepodnieść swoje kwalifikacje.

 

Jadąc agresywnie, zyskujesz tylko minutę

Kierowca agresywnie prowadzący samochód przejeżdża dystans 44 kmzaledwie o 1 minutę szybciej niż osoba, która pokonuje ten sam odcinekw sposób płynny - wynika z raportu Uniwersytetu Monash, zajmującegosię badaniem wypadków drogowych. Podobne wnioski wyciąga także SzkołaJazdy Renault, która zwraca dodatkowo uwagę na kiepskie umiejętnościprowadzenia pojazdów u większości polskich kierowców.

 

Prawo Jazdy w Szkole Auto

Pierwsza grupa uczestników kursu nauki jazdy prowadzonego przez SzkołęAuto podeszła do egzaminu na prawo jazdy kat. B.

 

Skoda: Rabaty na auta dla osób niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska przygotowała ofertę specjalną dla niepełnosprawnychkierowców. W ramach programu Skoda Przyjazne Auto mogą oni skorzystać zatrakcyjnych rabatów przy zakupie samochodu.

 

Nauka jazdy dla niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska S.A. dostrzega problemy osób niepełnosprawnych i starasię pomagać tym, którzy zostali doświadczeni przez los. Abyumożliwić naukę jazdy samochodem, Szkoła Auto przygotowała specjalnyprogram szkoleniowy - L Driving. Jest to kurs na prawo jazdy kat. B, skierowanydo osób niepełnosprawnych.

 

Uważaj na tyły!

Uderzenia w tył samochodu są częstymi kolizjami i stanowią blisko 30%wypadków. Dochodzi do nich nie tylko z powodu szybkiej jazdy,nieostrożności kierowców czy zbyt późnego hamowania –przyczyną może być też nieumiejętność oceny szybkości, z jaką poruszasię samochód jadący przed nami.

 

Nie grzej na postoju

Zaledwie co setny kierowca wie, że silniki większości samochodówpotrzebują tylko 4-5 sekund aby się rozgrzać. Aż 74% osób twierdzi,że na rozgrzanie silnika samochodu zimą potrzeba powyżej 2 minut.

 

Nowa Meriva od środka

Do premiery nowego Opla Merivy w Genewie pozostało już niewiele czasu, dlategoniemiecki producent postanowił zaserwować kolejną porcję zdjęć. Tym razemmamy okazję zobaczyć auto od środka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Szkola Auto".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017