Wyszukiwałeś:

Szkola X

Auto X

. Znaleziono 267 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Szkola Auto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 267 wszystkich):

Prawo Jazdy w Szkole Auto

Pierwsza grupa uczestników kursu nauki jazdy prowadzonego przez SzkołęAuto podeszła do egzaminu na prawo jazdy kat. B.

 

Skoda: Rabaty na auta dla osób niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska przygotowała ofertę specjalną dla niepełnosprawnychkierowców. W ramach programu Skoda Przyjazne Auto mogą oni skorzystać zatrakcyjnych rabatów przy zakupie samochodu.

 

Nauka jazdy dla niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska S.A. dostrzega problemy osób niepełnosprawnych i starasię pomagać tym, którzy zostali doświadczeni przez los. Abyumożliwić naukę jazdy samochodem, Szkoła Auto przygotowała specjalnyprogram szkoleniowy - L Driving. Jest to kurs na prawo jazdy kat. B, skierowanydo osób niepełnosprawnych.

 

Szkoły jazdy doszkalają nielegalnie

Większość działających w naszym kraju ośrodków szkoleniakierowców działa nielegalnie prowadząc kursy reedukacyjne dlaosób, które, mimo posiadania uprawnień do kierowania samochodem,czują się niepewnie za kierownicą. Takie stanowisko zajęło ostatnioMinisterstwo Infrastruktury.

 

Skoda dla niepełnosprawnych

Właśnie rusza kolejne szkolenie z L-Driving dla osóbniepełnosprawnych, organizowane przez Szkołę Auto.Szkolenia, umożliwiająceosobom z dysfunkcjami narządów ruchu zdobycie uprawnień do prowadzeniapojazdów, organizowane są w ramach programu Start 2.

 

Szkoda Auto z europejski certyfikatem

Szkoła Auto czeskiej Skody jako jedyna w Polsce szkoła doskonalenia technikijazdy może pochwalić się europejskim certyfikatem ECOWILL. To częśćprogramu "Inteligentna Energia - Europa", który jest dofinansowywany ze środków Komisji Europejskiej.

 

Rusza szkoła! Uwaga na dzieci!

Rozbrzmiewający dziś w szkołach pierwszy powakacyjny dzwonek oznaczawzmożony ruch dzieci w okolicach szkół. Jednak to od nas samych -kierowców oraz opiekunów dzieci - będzie w dużej mierzezależało bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

 

Dzieki tej szkole będziesz lepszym kierowcą!

Właśnie mija dziesięć lat odkąd została uruchomiona w Polsce jedna znajbardziej rozpoznawalnych szkół jazdy. Od tamtej pory w Szkole Autoudało się przeszkolić 22 197 kierowców, którzy w sumieprzejechali 2,5 mln kilometrów podczas zajęć i z pewnościąprzyczynili się do mniejszej liczby wypadków na drogach. Zobacz, czywarto skorzystać z takiego szkolenia.

 

Skoda szkoli policjantów z drogówki

W tym tygodniu Szkoła Auto Skody zorganizowała specjalne szkolenie na terenieośrodka doskonalenia techniki jazdy w Bednarach. Swoje umiejętnościprowadzenia auta szlifowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zWielkopolski.

 

Skoda szkoli polską policję

Od początku istnienia Skoda Szkoła Auto przeszkolono z bezpieczeństwa ruchudrogowego oraz bezpiecznej jazdy ponad 100 tysięcy osób. W ostatnimczasie na podobne szkolenie trafili funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji wPoznaniu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Szkola Auto".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017