Wyszukiwałeś:

Szosa X

Lubicka X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Szosa Lubicka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Drogowy boom w Toruniu!

Miasto Kopernika przeżywa prawdziwy boom inwestycji drogowych. Remontowane sąprawie wszystkie trasy wylotowe. A co najważniejsze, w tym tygodniu otwartazostanie południowa obwodnica Torunia - największa z realizowanych dotychczasinwestycji.

 

Szosa Lubicka - można jechać

Kierowcy mogą przejechać drugą jezdnią zmodernizowanej Szosy Lubickiej wToruniu. Przebudowa wylotówki na Warszawę trwała rok, objęła 1,9 km odcinekod ul. Olsztyńskiej do Strugi Lubickiej.

 

Toruń: opóźnienia przy trasie średnicowej

We wrześniu 2004 r. ruszyła budowa trasy średnicowej Podgórza. Terminukończenia prac wyznaczono wtedy na sierpień 2006 r. Od tamtego czasuzmieniał się on jednak kilkakrotnie. Teraz MZD w Toruniu zapowiada, zeinwestycja potrwa do połowy maja br.

 

Toruń: Rozmawiali o priorytetach

18 stycznia bieżącego roku w Toruniu, miało miejsce spotkanie zorganizowaneprzez Prezydenta miasta, Michała Zaleskiego i Przewodniczącego Rady Miasta,Waldemara Przybyszewskiego. Tematem rozmów były priorytetowe projekty,które wymagają wsparcia parlamentarzystów.

 

Toruń: 26 mln zł na drogi

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu, przeznaczy w tym roku ponad 26 mln zł nainwestycje związane z kapitalnym remontem i utrzymaniem sieci dróg.Zaplanowano modernizacje dróg krajowych, obiektów inżynierskichoraz ulic w Zespole Staromiejskim.

 

Jeden most to za mało

Toruń jest jednym z większych miast w Polsce i największym wwojewództwie kujawsko-pomorskim węzłem drogowym. Niestety miastodysponuje obecnie tylko jedną drogową przeprawą przez Wisłę, co skutkujecoraz większymi korkami. Jeżeli nie powstanie nowy most, to w niedługimokresie Toruniowi grozi paraliż komunikacyjny. 

 

Toruń: Drogowcy zajmą się zabytkowym wiaduktem

Rozpoczyna się zaplanowany remont zabytkowego wiaduktu na placu PokojuToruńskiego w Toruniu. W związku z pracami wiadukt będzie zamknięty dlaruchu, a dla kierowców wytyczono objazdy. Utrudnienia w tym rejoniepotrwają 4 miesiące.

 

Toruń korzysta z pieniędzy unijnych

Władze Torunia starają się wykorzystać możliwość uzyskania pomocyfinansowej z unijnych funduszy. Wśród projektów, któreubiegają się o dofinansowanie, są także inwestycje drogowe, mające na celubudowę i przebudowę szkieletu drogowego miasta.

 

Toruń: Drogowcy kończą remonty

Dobra wiadomość dla kierowców poruszających się po toruńskichulicach. Drogowcy w ubiegłym tygodniu zakończyli prace remontowe na kilkuulicach. Wszystkie tegoroczne remonty prowadzone przez Miejski ZarządDróg w Toruniu pochłoną 26 mln zł.

 

Toruń: sześciu chętnych na Lubicką

Otwarto oferty na modernizację Szosy Lubickiej w Toruniu. Zainteresowanieprzetargiem było olbrzymie, bo aż 6 firm złożyło swoje oferty. Narealizację przedsięwzięcia była zarezerwowana w budżecie miasta kwota ponad47 milionów złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Szosa Lubicka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017