Wyszukiwałeś:

Szosa X

Lubicka X

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Szosa Lubicka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Wątek na forum: Szosa Lubicka - można jechać

sorry ale nie bardzo wiem o jaka miejscowosc chodzi, z linkow ponizej wnioiskuje ze to torun, ale pewnosci nie mam! Piszcie dokladniej, nie kazdy zna 'szose lubicką' przeca ~kazik

 

Szosa Lubicka - można jechać

Kierowcy mogą przejechać drugą jezdnią zmodernizowanej Szosy Lubickiej wToruniu. Przebudowa wylotówki na Warszawę trwała rok, objęła 1,9 km odcinekod ul. Olsztyńskiej do Strugi Lubickiej.

 

Szosą Lubicką do autostrady

Gdy pozwoli pogoda, ruszy modernizacja ostatniego odcinka Szosy Lubickiej: odStrugi Toruńskiej do węzła Lubicz. 8 stycznia 2010 r. w Urzędzie MiastaTorunia została podpisana umowa pomiędzy MZD a firmą EUROVIA POLSKA SA,liderem konsorcjum, które wykona inwestycję. Prace będą prowadzone wcyklu 2-letnim i zgodnie z terminem mają się zakończyć 30 listopada 2011 r.Koszt to prawie 32,6 mln zł.

 

Rosną szanse przeprawy przez Wisłę w Toruniu

Pewne jest, że gród Kopernika otrzyma unijne dofinansowanie naprzebudowę Szosy Lubickiej – łącznika z A1. Co do funduszy dlaprzeprawy drogowej przez Wisłę minister infrastruktury Cezary Grabarczykzapowiedział, że most drogowy w Toruniu jest na liście projektówkluczowych a miasto ma zagwarantowane 327 mln zł. - Po zakończeniu przetargubędziemy znów analizować sytuację - zapewnił minister CezaryGrabarczyk.

 

Pre-umowa na Szosę Lubicką

Podpisana została pre-umowa na modernizację Szosy Lubickiej w Toruniu (odcinekod Strugi Lubickiej do węzła Lubicz). Toruń uzyska dofinansowanie wwysokości ponad 29,7 mln zł ze środków Europejskiego Funduszu RozwojuRegionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniesie ponad 38 mln zł.

 

Toruń łączy się z A1

Do końca listopada 2011 roku zakończy się drugi etap rozbudowy SzosyLubickiej, od Strugi Lubickiej do Węzła Lubicz. W tym samym czasie do użytkuzostanie oddana autostrada A1 na odcinku Nowe Marzy – Czerniewice.

 

Szosa Lubicka z unijnym wsparciem

Podpisano umowę o dofinansowanie  projektu: „Modernizacja ul. SzosaLubicka w Toruniu – zadanie 2. Odcinek od Strugi Lubickiej do węzłaLubicz (A1)”.  Całkowita wartość zadania wynosi pona 38 mlnzł.  Unia Europejska dopłaci do tej inwestycji aż 29,77 mln zł, costanowi 85% kosztów kwalifikowalnych.

 

Toruń: remont Szosy Lubickiej w toku

Trwa remont Szosy Lubickiej w Toruniu. Drogowcy przebudowali jezdniępółnocną, dobudowali lewoskręt. Do wykonania pozostała jezdniapołudniowa i perony tramwajowe. Powstanie także ciąg pieszo-rowerowy.Całość prac potrwa do połowy grudnia b.r. 

 

Szosa Lubicka połączyła Toruń z A1

Jest już wygodny dojazd z Torunia do A1. Zakończyła się modernizacjakilometrowego odcinka Szosy Lubickiej - fragmentu drogi krajowej nr 80,którym można z Torunia wjechać na autostradę. Za budowę miastozapłaci 38 mln zł, ale na 85 procent kosztów kwalifikowanych inwestycjimiasto zdobyło fundusze europejskie.

 

Dofinansowanie na remont Szosy Lubickiej

Toruń otrzyma ponad 800 tysięcy na remont Szosy Lubickiej. Środki pochodzą zrezerwy subwencji ogólnej Ministerstwa Transportu, Budownictwa iGospodarki Morskiej. To kolejne dofinansowanie, jakie miasto zdobyło na remontjednej z najważniejszych ulic Torunia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Szosa Lubicka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017