Wyszukiwałeś:

Szymon X

Ruta X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Szymon Ruta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Rajd Rzeszowski: Bouffier za burtą

Koniec marzeń Bryana Bouffier o powtórzeniu zwycięstwa w RajdzieRzeszowskim. Aktualny Mistrz Polski i lider klasyfikacji generalnej musiałzatrzymać się na drugim odcinku specjalnym w wyniku awarii samochodu.

 

Barbórka dla Kuchara

Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski zwyciężyli w rozegranym w sobotę 46. RajdzieBarbórka - Ogólnopolskim Kryterium Asów. Dolnośląski duetjadący Subaru Imprezą, wygrał cztery z sześciu porannych odcinkówspecjalnych.

 

Rajd Polski: Rossetti z jedynką

Zapowiada sie polsko-włoski pojedynek o zwycięstwo w tegorocznym RajdziePolski. Na liście zgłoszeń do rajdu – rundy mistrzostw Europy widnieje48 załóg, a dalsze cztery uzupełniają stawkę w eliminacji mistrzostwnaszego kraju.

 

Oleksowicz na podium Rajdu Chorwacji

Po zwycięstwie Leszka Kuzaja (2002), drugich miejscach Michała Sołowowa(2008, 2009), znowu mamy miły polski akcent w Croatia Rally. Po przejechaniu 15asfaltowych odcinko?w specjalnych, o łącznej długos?ci 247 km MaciejOleksowicz i Andrzej Obrębowski, zawodnicy zespołu Castrol TRW MOTOINTEGRATORzajęli 3. miejsce w Rajdzie Chorwacji.

 

Oleksowicz znów na podium

Załoga Maciej Oleksowicz - Andrzej Obre?bowski zespołu Castrol TRWMOTOINTEGRATOR po trzech dniach rajdowych zmagań zajęła trzecie miejsce w 40.Bosphorus Rally i drugie w klasyfikacji Mistrzostw Europy. To kolejne podiumpolskiej załogi w Rajdowych Mistrzostwach Europy.

 

Awaria kończy jazdę Oleksowicza, Ruta wyżej w RME

Maciej Oleksowicz nie zaliczy do udanych ostatniej rundy Rajdowych MistrzostwEuropy- Rally Vinho Madera. Na odcinku Paúl da Serra drugiego dnia rajdukierowcę dopadła awaria układu elektrycznego. Na 12. miejscu zawodyukończył Szymon Ruta. Rajd wygrał Bruno Magalhaes.

 

Krzysztof Hołowczyc wygrywa na polskiej ziemi

Krzysztof Hołowczyc nie miał sobie równych podczas weekendu na trasach Rajdu Baja Poland i zwyciężył w tegorocznej edycji, która byłarównież jedną z eliminacji Pucharu Świata FIA Cross Country.Wśród uczestników pojawiły się takie znane postacie, jak aktorPiotr Zelt czy muzyk Michał Wiśniewski.

 

Adam Małysz znów wysoko w Dakarze

Szósty odcinek specjalny to kolejny sukces załogi Małysz/Marton. Polacy jadący w Rajdzie Dakar Toyotą Hilux w klasyfikacji generalnej przesunęli się na 18. pozycję.

 

Wypadek kolejnego Polaka na Dakarze

Zawodnik Orlen Teamu nie wystartował do 7. etapu Rajdu Dakar. Podczas 6. etapuRajdu Dakar auto Szymona Ruty dachowało. Zarówno kierowca, jak i jegopilot nie odnieśli poważnych obrażeń, ale załoga pożegnała się zDakarem.

 

Rajd Dakar 2013: Dachowanie Szymona Ruty

 

Podczas 6. etapu Rajdu Dakar zawodnik Orlen Teamu Szymon Ruta dachował i uszkodził klatkę bezpieczeństwa, co wykluczyło go z tegorocznej edycji najbardizej morderczego rajdu cross country. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Szymon Ruta".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017