Wyszukiwałeś:

TCe

. Znaleziono 294 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TCe

Spróbuj też wyszukać: tce 1 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 294 wszystkich):

SsangYong Kyron

Południowo-koreański producent wdroży wkrótce do produkcji swójnajnowszy model. Następca Musso jest luksusowym, ale względnie małym SUV-emczwartego co do wielkości producenta z Korei.

 

Łatwiejsza podróż przez Lublin

Bezpieczniejsza podróż do Warszawy, a już wkrótce otwarciefragmentu Trasy Zielonej, która ułatwi komunikację między dzielnicamiLublina, to efekt kończących się właśnie modernizacji ulic w Lublinie.

 

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościrynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusoraz Clio Grandtour (kombi).

 

Peugeot 206 powraca

Choć na rynku już od dłuższego czasu dostępny jest Peugeot 207, to jednakfrancuski koncern nie zamierza jeszcze definitywnie rozstać się z jegopoprzednikiem. Już wkrótce oferta małych aut z lwem na masce powiększysię o model 206+.

 

F1: BMW szykuje słynny dyfuzor

Bolidy BMW Sauber podobno wkrótce powininny jeździć z dyfuzorami,takimi samymi jakie mają samochody Brawn GP, Williamsa i Toyoty.

 

F1: BMW bez KERS ale z pseudo-dyfuzorem

Zespół BMW Sauber potwierdził wczoraj, że Robert Kubica i NickHeidfeld nie będą używali systemu KERS w dwóch najbliższychwyścigach. Ten kontrowersyjny wynalazek, którego zastosowanie wymusiłaFIA przy pełnym poparciu BMW, wkrótce może znowu poróżnićekipy Formuły 1.

 

Hummer sprzedany Chińczykom

Mocnym akcentem rozpoczął proces restrukturyzacji General Motors. Dzień pozłożeniu wniosku o upadłość GM ogłosił, iż podpisał wstępneporozumienie w sprawie sprzedaży marki Hummer. Nowym właścicielem Hummerabędzie już wkrótce chińska firma Tengzhong.

 

Quad jak samochód

Quad, czterokołowiec, ATV (All-Terrain Vehicle). Bez względu na to, jak gonazwiemy, tego typu pojazd do tej pory często bardzo różnie byłtraktowany przez prawo. Już wkrótce ma się to zmienić. Kilka zmian wprzepisach prawnych, spowoduje, że posiadanie oraz użytkowanie tego wehikułubędzie się wiązało z większymi obostrzeniami.

 

F1: Nowi w FOTA

USF1 i Campos zostały przyjęte do FOTA, wkrótce pozostałe nowezespoły Formuły 1 powinny dołączyć do związku.

 

Amerykański rząd dołoży się do hybryd

Firma Fisker, znana głównie z produkcji sportowych samochodów, maszansę stać się wkrótce ważnym graczem w segmencie pojazdówhybrydowych. A to za sprawą otrzymanej właśnie pożyczki od amerykańskiegorządu na badania i rozwój technologii hybrydowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017