Wyszukiwałeś:

TDI X

e X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TDI e

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Tajemnicze coupe z Ingolstadt

Kilka dni temu zagranicznym reporterom udało się przyłapać podczas testównowe coupe z Ingolstadt. Jest nim nadchodząca wersja Audi A5, która przechodziwłaśnie ostatnią fazę testów i niebawem zadebiutuje na jednej znajbliższych imprez motoryzacyjnych.

 

Arktyczne coupe

Prace nad nowym modelem Audi idą pełną parą. Samochód testowany jestciągle w ekstremalnych warunkach. Obklejony na czarno pojazd pojawił sięostatnio w Szwecji w okolicach koła podbiegunowego.

 

Najczystsze diesle na świecie

Audi będzie pierwszym producentem samochodów spełniającym normy czystościspalin, które będą obowiązywać w przyszłości. Modeleepojawią się w przyszłości w kilku seriach pojazdów.

 

EcoTest ADAC

Podczas kolejnej edycji testów ekologicznych niemiecki automobilklub ADACsprawdził, jak producenci samochodów przygotowani są na zmianyklimatyczne i coraz większą świadomość ekologiczną kierowców.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Nowe Audi A3 za 74 500 PLN

Więcej sportu i dynamiki. Takie zadanie postawiło sobie Audi przyodświeżaniu stylistyki kompatkowego modelu A3. Teraz tą zmianę mogązobaczyć klienci w Polsce. Audi A3 w wersjach hatchback i Sportback właśniewjeżdza do polskich salonów niemieckiej marki.

 

Audi A6: Więcej niż facelifting

Debiutujące w 2004 roku nowe Audi A6 w tym roku poddane zostało kuracjiodświeżającej. Jednak inaczej jak w większości tego typu przypadków,poza niezbyt dużymi zmianami stylistycznymi, sporo mamy tu zmian i nowościtechnologicznych.

 

E-kologiczne Audi A4

Ekonomiczny silnik wcale nie musi mieć małej pojemności. Udowadnia to już odlat grupa VW, kt&oacute;ra montuje w swoich autach popularną jednostkę <em>TDIem>.Tym razem dwulitrowy diesel w specjalnej wersji "e" montowany w AudiA4 spali jedynie 4,6l/100km.

 

Mniej znaczy więcej

Volkswagen stara się wdrażać to powiedzenie do rzeczywistości. W nowymVolkswagenie Polo oraz Golfie sz&oacute;stej generacji pojawią się dwa małesilniki od dużej mocy.

 

Rajd Dakar: Pięć Race Touaregów na starcie

W organizowanym w Argentynie i Chile Rajdzie Dakar 2010 Volkswagen wystawipięć Race Touareg&oacute;w. Producent samochod&oacute;w z Wolfsburgazaangażował Brazylijczyk&oacute;w Maur&iacute;cio Nevesa i Cl&eacute;cioMaestrelli jako kolejny zesp&oacute;ł obok znanych już od dawna par - CarlosaSainza i Lucasa Cruza (E/E), Giniela de Villiersa i Dirka von Zitzewitza (ZA/D),Marka Millera i Ralpha Pitchforda (USA/ZA) oraz Nassera Al-Attiyah i TimoGottschalka (Q/D).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "TDI e".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017