Wyszukiwałeś:

TF

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TF

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Nowe MG na bazie Smarta

Brytyjska grupa Kimber zebrała wysokiej klasy specjalistów z europejskiejbranży motoryzacyjnej, aby przywrócić do życia upadłe MG. Nowe, sportowesamochody będą się opierać na technologii zaczerpniętej ze Smarta.

 

Rover jako Roewe

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży na chińskim rynku trafi zmodyfikowanyRover 75. Mająca prawa do tego modelu chińska firma SAIC zmuszona była jednakdo zmiany nazwy. Dlatego też auto to nazywać się będzie Roewe GrandPrestige.

 

"Nowe" modele MG schodzą z chińskiej taśmy

Właśnie dzisiaj rozpoczęła się produkcja pierwszych samochodów"odrodzonego" MG pod egidą chińskiego producenta Nanjing Automotive. Z taśmprodukcyjnych zeszły już początkowe egzemplarze roadstera TF, a także modeluz serii MG7.

 

Nanjing ożywi Streetwise

Nowy właściciel należącej jeszcze niedawno do Brytyjczyków marki MGzamierza wznowić produkcję auta bazowanego ma modelu ZR, w lekko uterenowionejwersji. Inspiracją dla stworzenia tego auta był Rover Streetwise.

 

Znowu ruszyła produkcja w Longbridge

Fabryka w Longbridge, która znajduje się obecnie w rękach Chińczyków, poprawie dwóch latach przerwy ponownie wytwarza samochody. Wczoraj (29 maja) ztaśm montażowych zjechał pierwszy roadster MG TF.

 

Chiński MG TF na europejskich częściach

Chiński koncern Nanjing, który posiada prawa do produkcji modelieks-brytyjskiej marki MG zrezygnował z montażu części od rodzimychdostawców na rzecz europejskich odpowiedników. Zmiana spowoduje tym samymprzerwę w produkcji sportowego modelu MG TF.

 

Polskie granice gotowe na Schengen

W nocy z 20 na 21 grudnia tego roku znikną kontrole na granicach Polski zinnymi państwami członkowskimi Unii Europejskiej. To efekt przystąpienianaszego kraju do układu z Schengen. Teraz cała uwaga służb celnych igranicznych skupi się na uszczelnieniu granic z pozostałymi sąsiadami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017