Wyszukiwałeś:

TIR

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TIR

Spróbuj też wyszukać: kierowcy tira

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

A2 w przyszłym roku

Już wiadomo, że nie uda się skończyć w tym roku kolejnych odcinków A2 zKonina do Strykowa pod Łodzią, mimo że pogoda bardzo sprzyja. Wybudowanie 104kilometrów autostrady w ciągu 15 miesięcy okazało się zadaniem ponad siły.GDDKiA czeka też na wyłonienie, w przetargu, operatora tego fragmentu A2.

 

Warszawska obwodowa TIR

Obwodnica TIR, czyli krajowa 50-tka, omijająca Warszawę średnio 20-30 km odgranic miasta jest właśnie modernizowana lub wkrótce będzie modernizowana ześrodków UE. Wkrótce rozpocznie się budowa obwodnicy Arynowa. Kontrakt owartości blisko 40 mln zł brutto został podpisany z firmą Budimex DromexS.A.

 

Objazdy w Gorzowie jeszcze przez wakacje

Trasa przez park Kopernika i most Staromiejski w Gorzowie zostaną otwarteprzed wakacjami, ale nie dla tirów i tranzytu. Objazd przezGórczyn ma obowiązywać do czasu otwarcia obwodnicy, a jej budowa sięopóźnia.

 

Zmiany w ruchu na DK 50 Grójec – Mińsk Maz.

W miejscowościach Słomczyn i Stojadła w ciągu drogi nr 50 Grójec– Minsk Mazowiecki obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu. Ma tozwiązek z przebudową DK nr 50 w tym budową obwodnic tych miejscowości.Krajowa 50-tka, omijająca Warszawę średnio 20-30 km od granic miasta pełnirolę obwodnicy TIR.

 

Nie będzie blokady dróg

Kierowcy TIR-ów zdecydowali się dziś znowu odłożyć decyzję oblokadzie dróg. Jak podkreślili w oświadczeniu dla prasyprzedstawiciele transportowców, kierowcy pozostają jednak "wgotowości do protestu" - informuje oficjalny serwis Gazety Wyborczej (GW),gazeta.pl.

 

Tiry nie pojadą przez Raczki

W dalszym ciągu nie wiadomo kiedy powstanie oczekiwana przezmieszkańców Augustowa obwodnica. W związku z tym białostocki oddziałGDDKiA przedstawił sposób na tymczasowe ograniczenie ruchu tirów,jednak został on odrzucony przez zarząd województwa.

 

Usprawnienie odpraw na wschodzie już wkrótce

Ministerstwo infrastruktury zapewnia, że jeszcze w tym roku kolejkiTIR-ów na przejściach z Białorusią i Ukrainą będą mniejsze.Przedstawiciele rządów Polski, Białorusi i Ukrainy podpisalitrójstronną deklarację o ulepszeniu procedur granicznych. Zgodnie znią powstaną grupy robocze, których celem będzie usprawnieniem odprawTIR-ów na przejściach zapenił Wiceminister Tadeusz Jarmuziewicz.

 

Podwyżka cen karnetów TIR

Podczas ostatniego Zgromadzenia Generalnego IRU (International Road TransportUnion), uczestniczący w nim członkowie IRU - przedstawiciele ponad 30stowarzyszeń narodowych - zostali poinformowani o przyjętej w dniu 1.04.2009r. uchwale Prezydium IRU, dotyczącej podwyżki cen na karnety TIR.

 

Tiry na tory za miliard złotych

PKP Cargo chce przewozić na platformach ciężarówki kursujące zzachodu na wschód Europy - informuje Gazeta Prawna. Spółka ijednocześnie operator projektu „Tiry na tory” domaga się jednakwsparcia państwa, bo bez sporych inwestycji w infrastrukturę projekt zdaniemekspertów nie ma szans na realizację.

 

Nawigacja dla ciężarówek

Systemy nawigacji satelitarnej są powszechnie stosowane w wielu pojazdachporuszających się po polskich i europejskich drogach. Już w grudniu napolskim rynku pojawi się nowatorski produkt, który usprawni poruszaniesię po drogach kierowcom TIR-ów, samochodów dostawczych iautobusów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017