Wyszukiwałeś:

TNS X

OBOP X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TNS OBOP

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

10-letnie za gotówkę

Tylko 8% dorosłych Polaków kupiło w ubiegłym roku samochód dla siebie lubdla swojego gospodarstwa domowego - wynika z badania przeprowadzonego przez TNSOBOP w lutym 2006 roku. W większości przypadków były to samochody stare.

 

TNS OBOP: Stare auta są szkodliwe

Zdaniem połowy Polaków, import starych samochodów (ponad 10-letnich) doPolski stanowi zagrożenie dla środowiska naturalnego - wynika z badaniaprzeprowadzonego przez TNS OBOP w czerwcu 2006 roku.

 

Klienci zadowoleni z Volkswagena

Volkswagen zwyciężył w przeprowadzonym w tym roku badaniu satysfakcjiklientów Gold Standard w kategorii Samochody, zdobywając wposzczególnych grupach maksymalne oceny klientów "pełnasatysfakcja" oraz noty "powyżej oczekiwań".

 

Co dziewiąty Polak planuje kupić samochód

11% Polaków w wieku 18 i więcej lat planuje zakup samochodu dla siebielub swojego gospodarstwa domowego, zaś 6% zamierza dokonać tego zakupu w 2008roku. Najczęściej planowany jest zakup auta używanego - wynika z najnowszegoraportu TNS OBOP.

 

Przede wszystkim marka

Co dziewiąty dorosły Polak (11%) planuje w tym roku zakup samochodu dla siebielub swojego gospodarstwa domowego. Najważniejszym aspektem branym pod uwagęprzy wyborze auta jest jego marka (37% wskazań) - jej postrzeganie, zaufanie,czy przekonanie o jej wysokiej renomie.

 

Polska: Co drugi kierowca zmienia opony

Ponad połowa Polaków (55%) zwraca uwagę na bezpieczeństwo jazdy,dopasowując odpowiednie opony do pory roku – wynika z badania MotoFinanceTrack realizowanego przez TNS OBOP. Blisko 2/3 polskich kierowców przyzakupie decyduje się na nowe opony.

 

Chcemy jeździć na światłach

Sześciu na dziesięciu Polaków (60%) uznaje konieczność jazdysamochodem z włączonymi światłami mijania przez cały rok. Przeciwnegozdania jest 35% badanych.

 

Polacy coraz chętniej kupują kolejne auto

W 2008 r. co dziesiąty Polak (10%) kupił samochód osobowy. Niemalpołowa respondentów (48%) kupując auto zastępowała nim pojazddotychczas używany, a ponad jedna trzecia badanych (35%) kupiła kolejnysamochód dla swojego gospodarstwa domowego. Z kolei dla 15%Polaków kupione w 2008 r. auto było pierwszym w ich gospodarstwiedomowym.

 

18 lat i kupują samochód

Co jedenasty Polak (9%) w wieku 18 lat i więcej planował na początku 2009roku zakup samochodu osobowego dla siebie lub swojego gospodarstwa domowego -wynika z badań TNS OBOP. 6% respondentów deklarowało zamiar zakupu autaw okresie styczeń 2009 – styczeń 2010. Najczęściej planowany jestzakup auta używanego.

 

Powolna stabilizacja na rynku pracy

84% firm nie zamierza zmniejszać zatrudnienia pracowników stałych, a90% - tymczasowych - wynika z badania planów pracodawcówprzeprowadzonego przez Instytut Badawczy Randstad i TNS OBOP.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "TNS OBOP".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017