Wyszukiwałeś:

TS

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Fabryka Boscha w Mirkowie: auta po części z polskich części

Przyzwyczailiśmy się do tego, że Polskę omijają wielkie inwestycjemotoryzacyjne. Na przekór jednak powszechnym opiniom będziemy chcieli pokazaćże jednak nie jest aż tak źle.

 

Wiosenny rozkwit Faurecii Gorzów

Koncern Faurecia dotrzymał obietnic i zgodnie z zapowiedziami inwestuje,rozbudowuje i zwiększa produkcję w zakładzie w Gorzowie Wielkopolskim. Fabryka produkująca obecnie dla Volkswagena przekształci się w zakład obsługujący zamówienia kilku producentów samochodowych.

 

24 godziny Alfy

Włoski miesięcznik Auto przeprowadził kolejną edycję corocznego, dobowegotestu wytrzymałości. Alfa Romeo 147 Twin Spark wygrała swoją kategorię.

 

Profesjonalizm w każdym ściegu

Firma Inter Groclin generuje zyski niezbędne do osiągnięcia pozycji lidera narynku foteli samochodowych. W nadchodzących okresach firma zakładasystematyczne zwiększanie mocy produkcyjnych w związku z realizacją nowychkontraktów eksportowych.

 

PIM z dywizją poddostawców

Drugie wyjazdowe spotkanie członków PIM oraz firm"zaprzyjaźnionych" związanych z sektorem motoryzacyjnym już zanami. Ideą spotkania, organizowanego w dniach 28-29 września, było stworzeniedywizji poddostawców - silnej reprezentacji w kontaktach z rządem,organizacjami oraz firmami krajowymi i międzynarodowymi.

 

Rozbudowa TCK Delphi

Zarząd Delphi Corporation podjął decyzję o rozbudowie Centrum Technicznego wKrakowie (TCK). Oznacza to dalszy rozwój krakowskiego ośrodka, a więcsprowadzenie nowych projektów oraz łączne zatrudnienie kolejnych ponad 250inżynierów.

 

Bogatsza gama modeli Alfa Romeo

Firma Fiat Auto Poland, która w swojej ofercie ma także modele Alfa Romeowzbogaci ofertę modeli o kolejne wersje w seriach Alfa Romeo 147, 156Sportwagon, 159 oraz GT.

 

IV Forum Wymiany Doświadczeń Branży Automotive

W dniach 9 i 10 września bieżącego roku w Wiśle odbyło się już po razczwarty Forum Wymiany Doświadczeń Branży Automotive, organizowane przez TUVNORD. W tym roku spotkanie odbyło się pod hasłem: Metody i narzędzia -drogowskazem dla branży Automotive.

 

Najlepsze i najgorsze "zimówki" dla kompaktów

Znany ze skrupulatnego podejścia do spraw związanych z bezpieczeństwem,niemiecki automobilklub ADAC jak co roku przeprowadził test opon zimowychdostępnych na europejskim rynku. Tym razem wnikliwym badaniom poddano 37pneumatyków o rozmiarówkach 175/65 R14 i 195/65 R15, a więc oponyjakie najczęściej montowane są w autach małych klasy B i kompaktach zsegmentu C.

 

Zimowe nowości 2009/2010

Pierwszy, niespodziewany atak śniegu mamy już za sobą. To już ostatnidzwonek żeby zainteresować się kupnem opon zimowych. Zobacz jakie nowościprzygotowali najpopularniejsi producenci ogumienia na sezon 2009/2010.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017