Wyszukiwałeś:

TT

. Znaleziono 128 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TT

Spróbuj też wyszukać: rcz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 128 wszystkich):

Koniec Audi TT?

Audi wprowadzi do sprzedaży specjalną edycję sportowego modelu TT i jakzapowiada niemiecki producent, będzie to edycja kończąca produkcję auta.Unikalny, limitowany pakiet dostępny będzie zarówno dla wersji coupe iroadster.

 

Nowe Audi TT: Pierwszy kontakt

Audi przedstawiło pierwsze zdjęcie i dane techniczne najnowszej generacjimodelu TT. Już niebawem sportowa broń niemieckiej marki pojawi się na rynku.

 

Nowe Audi TT odsłonięte!

Kultowy samochód, to pierwsze słowa, które cisną się na usta, gdy patrzymyna najnowsze dzieło niemieckiej motoryzacji. Wczoraj pod Bramą Brandenburskąw Berlinie została przedstawiona druga generacja sportowego Audi TT.

 

Diesel w TT

Audi już niebawem zamierza wprowadzić do zestawienia silników modelu TTjednostkę wysokoprężną. Podobne próby były już podejmowane dwa lata temu,gdy na rynku sprzedawano jeszcze pierwszą generację pojazdu, lecz wtedy plannie doszedł do skutku.

 

Audi TT daje pracę

Należąca do grupy Volkswagena, marka Audi, zamierza zwiększyć produkcjęswojego nowego, sportowego modelu TT w węgierskiej fabryce Gyoer. Jak donoszątamtejsze media w zakładach Audi ma powstać 480 nowych stanowisk pracy, coprzełoży się na zwiększenie produkcji TT z obecnych do 20 000 do nawet 50000 egzemplarzy w następnym roku.

 

Mocniejsze TT w produkcji

Reporterom branżowego magazynu Auto Express udało się udowodnić fakt, żeniemiecki producent samochodów z Ingolstadt przygotowuje mocniejszą wersjęswojego znanego modelu TT, tym razem w wersji RS.

 

Audi TT Roadster

Audi pokazało swoje najnowsze dziecko, które powstało po odjęciu dachuniedawno wprowadzonemu na rynek modelowi TT Coupe. Audi TT Roadster napierwszych rynkach pojawi się już wiosną przyszłego roku.

 

Nowości pod maską Audi TT

Audi rozszerza rodzinę TT o nowy silnik: 1.8 TFSI. Program uzupełnia druganowość: silnik 2.0 TFSI jest teraz dostępny również ze stałymnapędem na wszystkie koła quattro.

 

Pięciocylindrowe Audi TT RS

Choć dokładne szczegóły najmocniejszej wersji Audi TT, czyli TT RS,poznamy za tydzień, przy okazji premiery tego modelu na wystawie w Genewie, tojuż teraz niemiecki koncern zdradził pierwsze informacje na temat tego auta.

 

Audi TT RS z otwartym dachem

Światowa premiera najmocniejszej wersji Audi TT, czyli TT RS, miała miejsceprzed niecałym miesiącem na wystawie w Genewie. Jednak fani"tetetki" mogli wówczas zobaczyć tylko wersję coupe. Wersjęz otwieranym dachem Audi zaprezentuje po raz pierwszy na zbliżającej sięwystawie AMI w Lipsku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017