Wyszukiwałeś:

TTS

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TTS

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Najmocniejsza "tetetka"

Choć od debiutu Audi TT minęło już 10 lat, to fanom mocniejszych wrażeńnie było dane dostać w swoje ręce mocniejszej wersji sygnowanej literką S.Aż do teraz, na targach w Detroit debiutuje bowiem Audi TTS.

 

NAIAS 2008 - najciekawsze nowości

Początek sezonu nowości już za nami. Zakończyły się bowiem targimotoryzacyjne NAIAS w Detroit, na pewno największa i najważniejsza tego typuimpreza za oceanem, a być może wręcz i na całym świecie. I choć wiele zprezentowanych tam nowości nigdy nie pojawi się w Europie, to jednak częśćz nich już wkrótce wjedzie i na drogi Starego Kontynentu.

 

Audi TT z nowym silnikiem

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Lipsku Audi zaprezentujeaż pięć nowości przeznaczonych na rynek niemiecki. Jedną z najciekawszychbędzie Audi TT wyposażone w silnik 1.8TFSI.

 

TT Clubsport Quattro do produkcji

W zeszłym roku podczas targów Essen Motor Show Audi zaprezentowałobardzo ciekawy koncept. Było to studium o nazwie TT Clubsport Quattro,samochód który na pierwszy rzut oka miał być tylko ciekawostką,ale na pewno nie wersją produkcyjną.

 

Obiecujący debiut Mazdy

Po kilku latach nieobecności na polski rynek powróciła Mazda.Oficjalnie, bo przez cały czas istniała sieć sprzedaży, gdzie można byłonabyć auta tej japońskiej marki. Pierwsza "oficjalna" obecność wrankingach Top Ten mojeauto.pl wypadła nieźle, choć z pewnością oczekiwaniasą jeszcze większe.

 

2000 ccm w silnikach Porsche Boxster

Niemiecki producent sportowych samochodów najprawdopobniej wprowadzi dosprzedaży zupełnie nową jednostkę napędową, zaledwie o pojemności 2.0 l.Stanowić będzie ona bazowy silnik w gamie Porsche Boxster.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017