Wyszukiwałeś:

TUV

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TUV

Spróbuj też wyszukać: tuv auris

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Maybach promuje opony

Na zlecenie niemieckiej firmy oponiarskiej Fulda powstał 700-konny MaybachExelero. Maksymalna prędkość ponad 350 km/h tego luksusowego coupe ma byćskuteczną kampanią promującą opony wysokich osiągów.

 

Anty-alergiczny Ford

Każdego roku miliony osób cierpią z powodu dolegliwości związanych zukładem oddechowym. Dzięki dwóm nowym modelom S-MAX oraz Galaxy koncern Forddba o ciągle narastającą liczbę klientów poszukujących produkty przyjaznedla alergików.

 

Brilliance BS6 - pierwszy Chińczyk w Europie

Już w grudniu rozpocznie się oficjalna sprzedaż pierwszego modelu pierwszejchińskiej marki na Starym Kontynencie. Brilliance BS6 być może w tym rokutrafi także i na nasz rynek.

 

Dywizja poddostawców PIM w tyskim Fiat Auto Poland

W dniach 24 i 25 października br. w Tychach odbyło się trzecie w tym roku, apiąte od czerwca 2005 r., spotkanie członków Polskiej Izby Motoryzacyjnejoraz firm zaprzyjaźnionych związanych z sektorem poddostawcówmotoryzacyjnych. Atrakcją spotkania, podobnie jak w przypadku poprzednichspotkań było zwiedzanie zakładów produkcyjnych - tym razem zakładu FiatAuto Poland w Tychach.

 

Opel Meriva gwiazdą raportu TUV 2007

Opel Meriva został uznany za najbardziej niezawodny samochód w Raporcie TUV2007. Raport uwzględniał 133 różne modele samochodów używanych niedłużej niż trzy lata.

 

Nowe Mondeo przyjazne dla alergików

Osoby zastanawiające się nad kupnem nowej generacji Forda Mondeo będą miałyjeszcze jeden pretekst aby sobie go sprawić. Otóż otrzymał on właśnienagrodę za przyjazne wnętrze dla alergików, przyznawaną przez niemiecki TUV.

 

Oszczędne ogumienie

Bycie "light" czy "fit" jest teraz w modzie. Podobne trendypanują w świecie motoryzacji. Z powodu narastających cen paliwa coraz więcejkierowców zaczyna interesować się ekologicznym stylem życia swoichsamochodów. Naprzeciw wychodzą w tym temacie producenci ogumienia, akonkretnie firma Michelin ze swoją nową serią "zielonych" opon.

 

Kia cee'd przyjazna środowisku

Jeden z największych przebojów ostatnich kilkunastu miesięcy naeuropejskim rynku - Kia cee'd - nie przestaje zaskakiwać. Do dość długiejlisty swoich zalet może teraz dopisać także ponadprzeciętne waloryekologiczne, czego dowodem są dwa przyznane certyfikaty.

 

IV Forum Wymiany Doświadczeń Branży Automotive

W dniach 9 i 10 września bieżącego roku w Wiśle odbyło się już po razczwarty Forum Wymiany Doświadczeń Branży Automotive, organizowane przez TUVNORD. W tym roku spotkanie odbyło się pod hasłem: Metody i narzędzia -drogowskazem dla branży Automotive.

 

Hybryda Klasy S

Mercedes ujawnia coraz więcej szczegółów dotyczących premieryswojej topowej hybrydy. Klasa S400 Hybrid przyspieszająca do setki w 7,2sekundy i paląca 7,9l/100km pojawi się już niebawem na drogach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017