Wyszukiwałeś:

TVR

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TVR

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Triumf Bugatti Veyron

Samochód Bugatti Veyron rozłożył swoich rywali pod względemprzyspieszenia w konkursie przeprowadzonym przez magazyn Autocar. Abyrozpędzić się do prędkości 0-160-0 km/h potrzebował mniej czasu niżsuperszybki motor Suzuki GSX-R1000.

 

TVR: Ostatnia Cerbera

Producent sportowych samochodów z Wielkiej Brytanii, firma TVRpostanowiła na krótko ożywić model Cerbera, którego produkcjaoficjalnie zakończyła się w 2004 roku. Brytyjczycy wyprodukują jeszcze jedenegzemplarz tego modelu, który nie zostanie sprzedany, a...

 

JCB chce kupić Jaguara

Brytyjska firma JCB specjalizująca się w produkcji maszyn budowlanychwyraziła zainteresowanie kupnem brytyjskiej marki Jaguar, która od kilkunastulat jest własnością amerykańskiego Forda.

 

TVR żegna się z Wlk. Brytanią

Jedna z ostatnich, niezależnych brytyjskich marek samochodowych, jaka jeszczesię ostała, zaprzestanie produkcji na Wyspach Brytyjskich. 250 osób stracipracę, a fabryka w Blackpool zostanie zamknięta.

 

TVR Griffith jeszcze raz

Spec od silników spalinowych z Wysp Brytyjskich, Al Melling, zamierzawprowadzić na rynek następcę modelu TVR Griffith. Będzie to dwuosobowysamochód rozwijający prędkość rzędu 270 km/h, z silnikiemumiejscowionym z przodu.

 

GTS po brytyjsku

Mało znany w pozostałej części kontynentu, brytyjski producent samochodówFarbio, zaprezentował kilka dni temu swój całkowicie nowy samochód. Model onazwie GTS, który będzie produkowany w południowej Anglii, ma pokazaćświatu jak wygląda połączenie sportu i elegancji po brytyjsku.

 

Supercar z Ameryki

Amerykańska firma Devon Motor Works pracuje nad samochodem o nazwie GTX. Auto,które wejdzie do sprzedaży w przyszłym roku zamierza pobić rekord toruNurburgring w kategorii samochodów produkowanych masowo.

 
 

Wiesmann uratowany?

Kilka miesięcy temu poszczęściło się TVR, a teraz przyszedł czas nakolejnego producenta sportowych samochodów. Właściciele niemieckiejmarki snują ambitne plany wskrzeszenia produkcji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017