Wyszukiwałeś:

Tarnobrzeg

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tarnobrzeg

Spróbuj też wyszukać: tarnobrzeg 79 tarnobrzeg 77 Nowa Dęba

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Wątek na forum: Wspólna obwodnica

A co z Obwodnicą Tarnobrzega?????????????? ~SbKuTbg

 

Wątek na forum: Inwestycje producentów felg w TSSE

Jestem Z Tarnobrzegu. I pomyśleć że to taka dziura. :p ~Rafał

 

Powstanie obwodnica Grębowa na DW 871 Nagnajów - Tarnobrzeg - Stalowa Wola

Rozpoczęto budowę obwodnicy Grębowa. Planowany termin zakończenia inwestycjipod nazwą „Budowa Obwodowej Grębowa w ciągu drogi wojewódzkiejnr 871 Nagnajów - Tarnobrzeg - Stalowa Wola" to koniec 2011 roku.Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniesie blisko 44 mln zł, w tymdofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramachRegionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata2007 - 2013 to niemal 38 mln zł.

 

DW 871 w Tarnobrzegu będzie jak nowa

Droga wojewódzka nr 871 przebiegającej przez Tarnobrzeg zostaniezmodernizowana. Kontrakt o wartości 44,3 mln zł netto podpisano z firmaSkanska. Prace związane z realizacją kontraktu potrwają do października 2013roku.

 

Kolejny odcinek DW 871 przebudowany

Oddano do użytku przebudowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 871 StalowaWola – Tarnobrzeg w miejscowości Jeziórko. W ramach projektuzostał przebudowany 2 km odcinek drogi, całkowity koszt inwestycji to blisko10 milionów złotych.

 

Nowa obwodnica w ciągu DW 871

Uroczyście oddano do użytku ponad pięciokilometrową obwodnicę Grębowa wciągu drogi wojewódzkiej nr 871 Stalowa Wola - Tarnobrzeg -Nagnajów.

 

Federal-Mogul planuje inwestycję w Tarnobrzegu

Firma Federal-Mogul Gorzyce przymierza się do kolejnej inwestycji. Tym razemchce zaiwestować co najmniej 40 mln zł w Tarnobrzegu.

 

Tarnobrzeg: wiadukt juz gotowy

Po blisko dwóch latach zakończył się jeden z etapównajwiększej inwestycji drogowej w historii Tarnobrzegu.Wiadukt, powstały wramach przebudowy drogi wojewódzkiej nr 871 przebiegającej przezTarnobrzeg, kosztował blisko 22 mln zł.

 

Zakończono przebudowe DW 871 w Tarnobrzegu

Zakończyła się modernizacja drogi wojewódzkiej nr 871 przebiegającejprzez Tarnobrzeg. Na inwestycję o wartości niemal 60 mln zł Tarnobrzegotrzymał ponad 46 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej. 

 

Tarnobrzeskie ulice do remontu

W tym roku zostaną wyremontowane główne ulice Tarnobrzega, alejaWarszawska i ul. Sikorskiego. Prace o wartości około 5,7 mln zł brutto wykonaSkanska.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017