Wyszukiwałeś:

Tarnobrzeg

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tarnobrzeg

Spróbuj też wyszukać: tarnobrzeg 79 tarnobrzeg 77 Nowa Dęba

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wojsko pomoże przy Trasie Toruńskiej

Warszawski ZDM podpisał umowę z 2 Pułkiem Komunikacyjnym Wojska Polskiego zInowrocławia, który z elementów mostu Syreny wybuduje wiadukt tymczasowy naczas remontu wiaduktów Trasy Toruńskiej.

 

Estakady Bielańskie pod młotek

Estakady Bielańskie na Wisłostradzie zostaną wyburzone, a w ich miejscepowstaną nowe konstrukcje. Siedem firm i konsorcjów złożyło oferty wprzetargu na tą inwestycję.

 

Żelazna trasa Rzeszów – Warszawa

Na Podkarpaciu podpisano umowę o współfinansowaniu opracowania studiumwykonalności linii kolejowej z Rzeszowa do Skarżyska Kamiennej. Jest to jedenz etapów budowy nowej linii kolejowej Rzeszów – Warszawa.Dzięki inwestycji za kilka lat podróż z Rzeszowa do stolicy potrwanawet niespełna trzy godziny.

 

Warszawa: 7 chętnych na wiadukt

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o otwarciu ofert wprzetargu na modernizację wiaduktu drogowego w ciągu ul. Powązkowskiej wWarszawie. Najniższa z siedmiu ofert, które wpłynęły do ZDM to prawie30 mln zł.

 

Warszawa: Węzeł Marsa coraz bliżej

Pod koniec lutego bieżącego roku Zarząd Dróg Miejskich w Warszawieogłosił przetarg na budowę ostatniego odcinka Trasy Siekierkowskiej,którym jest węzeł Marsa. O budowę ronda ubiegać się będzietrzynaście firm, które złożyły wnioski o dopuszczenie do przetargu.

 

Warszawa: Most Poniatowskiego do remontu

Do przetargu na wykonanie robót związanych z wymianą nawierzchni nawiadukcie i moście Poniatowskiego w Warszawie stanęły dwie firmy. Wykonawcaprzeprowadzi remont obiektów do końca listopada bieżącego roku.Utrudnienia w ruchu mają jednak potrwać niecałe dwa miesiące.

 

Kolejna umowa na remont DK 4

Podpisano umowę na modernizację ostatniej, czwartej części zadaniazwiązanego z przebudową drogi krajowej nr 4 na odcinku Machowa –Łańcut. Kontrakt obejmuje fragment krajowej czwórki z Rzeszowa doŁańcuta. Prace będą kosztować prawie 92 mln zł.

 

Najdłuższy most Podkarpacia po remoncie

Już od początku sierpnia bieżącego roku kierowcy mogą korzystaćwyremontowanego, najdłuższego mostu na Podkarpaciu. Przeprawa przez Wisłę wNagajowie znajduje się w ciągu drogi krajowej nr 9 prowadzącej do przejściagranicznego w Barwinku.

 

Większe tempo prac na DK4 Rzeszów-Łańcut

Przed wykonawcami i nadzorem inwestycji na DK4 Rzeszów-Łańcut zostałpostawiony cel przyspieszenia tempa robót tak, aby w efekcieskrócić realizację robót nawierzchniowych i oddać całyprzekrój drogi do ruchu do końca października br.

 

Otwarto oferty na budowę warszawskich S-2/S-79

W piątek (8 maja) GDDKiA otworzyła oferty dla inwestycji polegającej nabudowie drogi ekspresowej S-2 na odcinku Puławska-Lotnisko wraz z budowąłącznika z MPL Okęcie i ul. Marynarską (S-79). Realizacja robótzaplanowana jest na lata 2009 – 2011.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017