Wyszukiwałeś:

Tarnow

. Znaleziono 275 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tarnow

Spróbuj też wyszukać: tarnów

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 275 wszystkich):

Plany drogowe dla Tarnowa

W Urzędzie Miasta Tarnowa odbyło się spotkanie, w którym wziąłudział wiceminister Infrastruktury, Zbigniew Rapciak. Dyskutowano oinfrastrukturze drogowej w rejonie Tarnowa. Wiceminister przedstawił m.in.projekt budowy wschodniej obwodnicy miasta.

 

Hiszpanie wybudują A4 pod Tarnowem

Podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 w kierunkuwschodnim. Wykonawcą 13-kilometrowej autostrady od węzła Wierzchosławice dowęzła Krzyż wraz z bezkolizyjnym węzłem w Krzyżu pod Tarnowem będziehiszpańska firma Dragados SA. Hiszpanie prace wycenili na ponad 542,8 mln złto o połowę mniej niż zakładał kosztorys. Autostrada A4 do Tarnowa powinnabyć gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

DK 73: nowe rondo w Tarnowie

W Tarnowie w ciągu drogi krajowej nr 73 na skrzyżowaniu ulic Błonie z AlejąJana Pawła II powstanie nowe rondo. Dzięki tej inwestycji powstanie zjazd zdrogi krajowej nr 73 na autostradę A4. Koszt budowy ronda wyniesie 6,5 mln zł.

 

Nowy salon Suzuki niedaleko Tarnowa

W Tarnowie otworzył się właśnie nowy salon samochodowy Suzuki pod nazwąAuto Complex.

 

Powstanie nowe rondo w Tarnowie

6 mln zł wyniesie budowa ronda w ciągu drogi krajowej nr 73 w Tarnowie.Inwestycja zakończy się 31 lipca 2012 roku. W związku z budową rondakierowców w Tarnowie czekają utrudnienia w okolicy skrzyżowania al.Jana Pawła II i ul. Błonie. Na czas realizacji ronda zostaną wytyczoneobjazdy. Wykonawcą prac jest Skanska.

 

Tarnów remontuje wiadukty

W najbliższym czasie kierowcy w Tarnowie będą musieli uzbroić się wcierpliwość, rozpoczną się bowiem strategiczne dla miasta remonty nawiaduktach kolejowych. Gruntowną modernizację przejdzie w sumie osiemobiektów.

 

Otwarty nowy wiadukt w Tarnowie

Od środy dopuszczony do ruchu jest już nowy wiadukt w Tarnowie, w ciągu drogikrajowej nr 73, który ułatwi wyjazd z miasta w kierunku Kielc.

 

Nowy wiadukt na DK 73 w Tarnowie pod ruchem

Z Tarnowa w kierunku Kielc, drogą krajową nr 73 pojazdy jadą nowym wiaduktem,nad budowaną autostradą A4. Wiadukt ten znajduje się nieopodal węzłaKrzyż. Poprzedni przebieg DK 73  kolidował z budowaną autostradą, bykontynuować jej budowę w tym miejscu przełożenie ruchu byłokonieczne. 

 

Największe rondo w Tarnowie oddane do użytku

Kierowcy mogą już bez żadnych utrudnień przejechać przez największe rondow Tarnowie. Do tej pory obowiązywał na nim ruch wahadłowy. Budowa ronda naskrzyżowaniu ul. Błonie z al. Jana Pawła II umożliwiła kierowcom dojazd dowęzła „Krzyż” powstającej autostrady A4.

 

Północna obwodnica Tarnowa będzie mieć dwa pasy ruchu

Ponad 7 mln zł netto będzie kosztowała rozbudowa ulicy Spokojnej w Tarnowie.Na zlecenie Urzędu Miasta Tarnowa inwestycję zrealizuje Skanska. Pracebudowlane, dzięki którym ulica Spokojna zostanie rozbudowana o drugajezdnię, rozpoczną się jeszcze w tym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017