Wyszukiwałeś:

Tarnow

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tarnow

Spróbuj też wyszukać: tarnów

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

25 mln zł za projekt odcinka A4

Ponad 25 mln zł będzie kosztować wykonanie dokumentacji projektowej orazpełnienie nadzoru autorskiego dla budowy autostrady A4 na 34 km odcinku Brzesko-Krzyż.

 

Łopaty poszły w ruch

Dzisiaj, 14 września w samo południe, odbyło się uroczyste rozpoczęciemodernizacji drogi krajowej nr 4 na odcinku Targowisko - Tarnów. Całkowitykoszt inwestycji wyniesie około 340 mln zł i potrwa 1,5 roku.

 

Kolejny odcinek A4 Kraków-Szarów

Urząd Wojewódzki w Krakowie przekazał krakowskiemu oddziałowi GDDKiApozwolenie na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 Kraków- Szarów. Budowablisko 20 km autostrady będzie kosztować około 500 mln złotych.

 

Remonty na czwórce

Od 16 stycznia, w woj. małopolskim zmieniła się organizacja ruchu na drodzenr 4 z powodu rozpoczęcia remontu obiektu mostowego w Jasieniu (modernizacjadrogi na odcinku Targowisko-Tarnów). "Z utrudnieniami na"czwórce" użytkownicy drogi muszą się liczyć do marca 2007roku" - informuje Magdalena Chacaga rzecznik GDDKiA O/Kraków.

 

Szykują się remonty w tarnowskim

Szykują się kolejne inwestycje drogowe w powiecie tarnowskim. Dziękidofinansowaniu z UE remontu doczeka się droga woj. nr 977 Tarnów - Moszczenicai powiatowa droga Tarnów-Wierzchosławice. W czerwcu rozpoczną się pracenaprawcze dróg zniszczonych przez powodzie.

 

Autostradowe harmonogramy

Sektor transportu przygotował program budowy dróg ekspresowych i autostrad do2013 roku. "Docelowa sieć autostrad w Polsce będzie obejmowałaautostrady A1, A2, A4, A6 i A18 o wartości 53 mld zł" - poinformowałz-ca Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad Jacek Bojarowicz podczasspotkania Rady ds. Autostrad .

 

Powstanie obwodnica Dąbrowy Tarnowskiej

Podpisano umowę na wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy obwodnicyDąbrowy Tarnowskiej w ciągu drogi krajowej nr 73 Tarnów - Kielce.Orientacyjny koszt realizacji inwestycji oszacowano na ponad 90 mln złotych.Budowa ma rozpocząć się pod koniec 2008 roku i zakończyć w 2009 roku,oczywiście, jeśli nie pojawią się nieplanowane przeszkody.

 

A4 - najdłuższe schody Europy po remoncie

Około 163 mln euro kosztował oddawany właśnie do użytku przebudowanyodcinek autostrady A4 Wrocław - Krzywa. Dzisiaj nastąpiło uroczyste otwarcieosi drogowej Dolnego Śląska.

 

Remonty: droga 977 Tarnów - Moszczenica

Ruszył I etap modernizacji drogi wojewódzkiej nr 977 na odcinku Tarnów -Moszczenica. Całkowita wartość inwestycji na 51 km wynosi ponad ponad 28 mlnzł, w tym dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wyniesie 75% (ponad 21mln zł). Prace zakończą się w grudniu 2007 roku.

 

Zmiany na „czwórce” Targowisko – Tarnów

21 grudnia zostały wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na drodze krajowej nr4 pomiędzy Targowiskiem a Tarnowem, która jest modernizowana na odcinku odługości 34,5 km. Największe zmiany nastąpiły w okolicy Tarnowa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017