Wyszukiwałeś:

Team X

Lotus X

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Team Lotus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 108 wszystkich):

F1: Tak miał wyglądać Lotus

Team Lotus, który do tej pory nosił nazwę Lotus Racing, w sezonie 2011chciał zaprezentować bolidy w czarno-złotych kolorach. Nie zrobi jednak tego,bo niemal identyczną kompozycję barw przedstawił kilka tygodni wcześniejzespół Roberta Kubicy - Lotus Renault GP.

 

F1: Fauzy testowym w Lotus Renault GP

Wyjaśniła się sprawa kierowcy testowego w przemianowym zespole RobertaKubicy, Lotus Renault GP. Trzecim kierowcą stajni został Fairuz Fauzy.

 

F1: Lotus z sieci

Team Lotus w składzie z Heiki Kovalainenem i Jarno Trullim, zaprezentujeswój nowy bolid w internecie.

 

F1: Team Lotus także jeździ

Team Lotus wreszcie wykonał pierwsze okrążenie instalacyjne nowego boliduT128. Mike Gascoyne, szef ekipy już zapowiada chęć nawiązania walki z ToroRosso i Sauberem.

 

F1: Force India i Team Lotus w sądzie

W styczniu 2012 szykuje się kontynuacja sporu pomiędzy Force India, azespołem Team Lotus. Indyjska stajnia oskarża malezyjski zespół,1Malysia, dyrektora technicznego Team Lotus Mike Gascyone'a oraz firmę Aerolabo nielegalne wykorzystanie ich modelu do badań w tunelu aerodynamicznym.

 

Caterham sprzedany

Żródła blisko powiązane z tematem podają, ż Caterham jest właśniesprzedawany Team Lotus, którego właścicielem jest założyciel liniilotniczych Air Asia Tony Fernandes.

 

F1: Team Lotus przejął Caterham Cars

Tak jak przypuszczano właściciel zespołu Formuły 1 - Team Lotus, TonyFernandes wykupił większość udziałów w brytyjskiej manufakturzeCaterham Cars. Kolejnym krokiem będzie przemianowanie teamu, zgodnie zzałożeniami planu biznesowego.

 

Team Lotus zmieni nazwę?

W sezonie 2011 mamy dwa zespoły, które chcą uchodzić za spadkobiercęlegendy Colina Chapmana'a. Jednak od przyszłego sezonu prawdopodobnie w stawcebędzie tylko jeden zespół noszący nazwę "Lotus

 

Jarno Trulli przedłużył kontrakt

Włoski kierowca, który startował w takich zespołach jak Jordan, Prost, Toyta, Renaul od sezonu 2010 jest kierowcą zespołu Team Lotus. Trulli w przyszłym roku pozostanie w zespole Tony'ego Fernandes'a.

 

Kto kupi Lotusa?

Wciąż nie wiadomo co z przyszłością Grupy Lotus. Jak na razie pojawiają się wciąż te same plotki, które rzekomo mają co raz bardziejwiarygodne źródła.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Team Lotus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017