Wyszukiwałeś:

Team X

Lotus X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Team Lotus

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Viper Competition Coupe w Europie

Zgodnie z podpisanym przez Dodge listem intencyjnym wyłączneprzedstawicielstwo w zakresie sportu i dystrybucji samochodów Dodge ViperCompetition Coupe powierzone zostanie francuskiej firmie ORECA

 

Najlepszy „sportowiec” roku

Francuski magazyn sportów motorowych Echappement ogłosił ostatecznewyniki plebiscytu na najlepszy "Sportowy Model Roku 2007". Zwycięzcąkonkursu została rodzima konstrukcja – Renault Megane w sportowympakiecie F1 Team R26.

 

F1: Lotus jako ostatni

Lotus F1 Team będzie trzynastym zespołem Formuły 1, który wystartuje wsezonie 2010 - poinformowała Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA).

 

F1: Nowy Sauber na silnikach Ferrari

Jeżeli nowy zespół Formuły 1 Sauber-Qadbak uzyska zgodę FIA na startyw sezonie 2010, bolidy teamu otrzymają silniki i skrzynie biegów Ferrari- napisał w środowym wydaniu niemiecki dziennik Sport Bild.

 

F1: Wracają prywatne zespoły

Koncerny motoryzacyjne jeden po drugim opuszczają Formułę 1, alerównocześnie do debiutu szykują się ich następcy. W przyszłymsezonie w stawce mają się pojawić aż cztery nowe teamy prywatne: Campos,Manor, US F1 i Lotus - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

F1: Nowi w Formule 1

W przyszłym roku rywalizację urozmaicą cztery debiutujące teamy: CamposMeta, Manor GP, USF1 i Lotus. Przegląd Sportowy przedstawia krótkącharakterystykę każdego z nowych zespołów F1.

 

F1: Dwie jedynki Kubicy

11 - to numer z jaki Robert Kubica w przyszłym sezonie wystartuje wmistrzostwach świata Formuły 1. Z jedną jedynką na torach pojawi się mistrzświata Brytyjczyk Jenson Button, który będzie kierowcąMcLaren-Mercedes.

 

F1: Lotus podał skład

Jarno Trulli i Heikki Kovalainen to kierowcy, którzy będą tworzyćskład zespołu Lotus w przyszłorocznych wyścigach Formuły 1. Lotus to jedenz czterech nowych zespołów w MŚ Formuły 1 zapowiedzianych na sezon2010.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Team Lotus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017