Wyszukiwałeś:

Telekomunikacja X

Polska X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Telekomunikacja Polska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

TCK- światowe centrum Delphi

"Dziś nie musimy udowadniać, że warto było przenieść pracebadawczo-rozwojowe do Polski. Mając wypracowaną przez ostatnie pięć latmarkę, jesteśmy gotowi do przyjęcia kolejnych projektów i sprowadzenianowych technologii pod dach krakowskiego Centrum Technicznego" - MarekAdamiak, dyrektor krajowy Delphi w Polsce.

 

Nowe technologie z K-S SSE

Firma "hmp Heidenhain - Microprint Polska" Sp. z o.o. będzieprodukować w Gorzowie Wlkp. elektroniczne obwody drukowane. Klientami koncernusą przede wszystkim firmy z branży maszyn precyzyjnych i motoryzacyjnej oraztelekomunikacji. Przewidywany koszt inwestycji to 2,2 miliony Euro.

 

Firmy muszą się łączyć

Największe polskie przedsiębiorstwa są zbyt małe, by przetrwać namiędzynarodowym rynku w perspektywie 6-10 lat - wynika z raportumiędzynarodowej firmy konsultingowej A.T.Kearney "Strategia WzrostuGospodarki".

 

Zakład Delphi w Tychach zostanie sprzedany

Amerykański producent podzespołów motoryzacyjnych Delphi Corporationogłosił w ubiegłym tygodniu, że fundusz Platinum Equity jest głównymzainteresowanym zakupem działu układów kierowniczych i półosi napędowych.W Polsce do tego działu należy fabryka układów kierowniczych w Tychach.

 

Porozumienie Polski i Słowacji

16 lutego br. Minister Transportu Jerzy Polaczek spotkał się w siedzibieresortu z Ministrem Transportu Poczty i Telekomunikacji Słowacji LubomiremVażnym. Podczas spotkania ministrowie omówili najważniejsze kwestiewspółpracy w dziedzinie transportu.

 

Kimball buduje fabrykę koło Poznania

Amerykańska firma Kimball Electronics produkująca systemy elektroniczne dlaprzemysłu motoryzacyjnego zainwestuje w naszym kraju 21 mln euro. Polskioddział koncernu rozpoczął już budowę nowej fabryki w Sadach pod Poznaniem.

 

Porozumienie w sprawie Via Carpatia

Ministerstwo Infrastruktury poinformowało o podpisaniu memorandum dotyczącegopolsko-słowackiej współpracy w przygotowaniu i realizacjiprojektowanego szlaku tranzytowego Via Carpatia. Polska część tej trasybędzie mieć około 620 km długości.

 

W Ministerstwie Gospodarki o autach elektrycznych

W ubiegłym tygodniu doszło do spotkania organizowanego przez DepartamentRozwoju Gospodarki w Ministerstwie Gospodarki, którego celem byłykonsultacje z zakresu trwających prac w obszarze przewidywanego wprowadzania narynek UE (w tym Polski) samochodów ekologicznych, w tym elektrycznych.

 

F1: Polski sponsor w Renault?

Gerard Lopez, nowy udziałowiec w Renault penetruje polski rynek w poszukiwaniusponsora dla zespołu F1, w którym startuje Robert Kubica. Podobnorozmawia z PZU, PKN Orlen, PKO BP i Telekomunikacją Polską.

 

Potrzebne decyzje w drodze po chińskie inwestycje

Sprzedaż chińskim inwestorom części maszynowej Huty Stalowa Wola i FabrykiŁożysk Tocznych w Kraśniku to pierwsze poważne chińskie inwestycje napolskim rynku. Zainteresowanie inwestorów z Państwa Środka rośnie,brakuje jednak zdecydowanych działań polskiego rządu, którewspierałyby napływ chińskiego kapitału. Te pieniądze mogą więc trafić doCzech czy Węgier – ostrzega Jarosław Dąbrowski, ekspert ds. bankowościmiędzynarodowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Telekomunikacja Polska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017