Wyszukiwałeś:

Terios

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Terios

Spróbuj też wyszukać: terios opony forestr terios osłona

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

SUV Daihatsu jako Toyota

Należący do Toyoty producent - Daihatsu zamierza sprzedawać swój nowymodel "Be Go" z segmentu SUV (Sport Utility Vehicle) pod szyldemToyoty.

 

Kompaktowi bracia

Toyota wraz z należącą do niej marką Daihatsu wypuściły na japoński rynekdwa nowe, wspólnie opracowane kompatkowe SUV'y. Samochód Toyotynosi nazwę Rush, zaś przedstawiciel Daihatsu Be-Go.

 

Druga generacja Daihatsu Teriosa

Choć samochody marki Daihatsu nie są obecne na naszym rynku, to jednak zpowodzeniem konkurują na innych rynkach europejskich. Jedną z nowościgenewskich targów będzie druga generacja SUV-a Daihatsu Terios.

 

Mało bezpieczne pickupy

Duża popularność samochodów typu pickup na rynku europejskim, w tym iw Polsce,spowodowała zwiększone zainteresowanie tym segmentem instytucji EuroNCAP. Pierwszepodejście do testów zderzeniowych tego typu aut okazałosię jednak niewypałem. Natrzy przetestowane modele, dwa - Nissan Navara iIsuzu D-Max - całkowicie oblałytest. W miarę obronił się jedynie MitsubishiL200.

 

Siedząca sprawa

Czy do elementów bezpieczeństwa biernego można zaliczyć fotelesamochodowe? Można, a nawet trzeba, ponieważ dobrze zaprojektowane siedziskoma w dzisiejszych czasach nie tylko gwarantować wysoki poziom komfortu aletakże ochraniać kręgosłup i kręgi szyjne podróżujących przedpoważnymi obrażeniami w trakcie wypadku.

 

Euro NCAP: Jakie modele mają bezpieczne fotele?

Pięć gwiazdek w testach zderzeniowych wcale nie musi oznaczać, że w raziekolizji nic nam nie grozi. Powód? Nie badano dotąd bezpieczeństwapodczas uderzenia w tył auta. Od przyszłego roku będzie to stały punkttestów, zaś teraz Euro NCAP opublikowało pierwsze wyniki tego typutestów przeprowadzonych przy okazji tegorocznych próbzderzeniowych. Wyniki mogą zaskoczyć...

 

Najbardziej i najmniej bezpieczne modele 2008 roku

32 przetestowane modele, pierwsze testy zderzeniowe symulujące uderzenie w tyłauta, zapowiedź niemal całkowicie odmiennego systemu oceniania testowanych aut- tak w wielkim skrócie przedstawia się miniony rok w Euro NCAP.Które więc z debiutujących na europejskim rynku w 2008 roku modeliokazały się najbardziej bezpieczne, a które zapewniają najniższypoziom bezpieczeństwa?

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017