Wyszukiwałeś:

Tesla

. Znaleziono 151 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tesla

Spróbuj też wyszukać: dawoo tos

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 151 wszystkich):

Elektryczna Tesla za rok w Europie

Już w maju przyszłego roku w Europie będzie można kupić pierwsze, seryjnemodele aut zasilanych prądem. Amerykański producent Tesla chce bowiemwprowadzić na Stary Kontynet swój flagowy model o nazwie Roadster.

 

Toyota i Tesla będą współpracować

Tesla Motors i Toyota Motor Corporation zamierzają współpracować nadkonstruowaniem pojazdów elektrycznych. Toyota Motor Company zainwestuje wfirmę Tesla także w zakresie produkcji podzespołów oraz systemuprodukcji i wsparcia technicznego.

 

100 tysięcy kilometrów Teslą

Hansjorg von Gemmingen, niemiecki makler giełdowy, może się pochwalić, żejest rekordowym kierowcą Tesli Roadster.

 

Tesla Model III - elektryczny rywal w klasie luksusowych kompaktów

Tesla zamierza włączyć się w walkę o czołowe miejsca wśródkompaktowych limuzyn. Bronią będzie w pełni elektryczny model o nazwie TeslaIII. Samochód na drogach do zobaczenia od 2017 roku.

 

691KM w elektrycznym crossoverze Tesli

Fani elektrycznych pojazdów mogą już składać zamówienia nanajnowsze auto amerykańskiej Tesli. Model X to skrzyżowanie SUVa i minivana o nieprzeciętnych osiągach.

 

Absurdalnie mocna Tesla Model S

Myśleliście, że 690KM w elektrycznej Tesli S to już maksimum szaleństwa? Cóż, Elon Musk pomyślał inaczej i już niebawem będzie można kupićModel S P90D w absurdalnie mocnej wersji.

 

Elon Musk rozdaje darmowe Tesle X

Nowy crossover Tesla Model X już niebawem pojawi się na rynku i z tej okazjiszef amerykańskiej firmy postanowił rozdać kilka egzemplarzy. Aby dostaćjeden wystarczy mieć dar przekonywania i kilku bogatych przyjaciół.

 

Tesla Model 3 ujawniona. Klienci szaleją

To prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany model Tesli. Jest najmniejszym autem wofercie, a także najtańszym. Tesla Model 3 wywołał istną lawinęzamówień!

 

Fabryka Tesli w dawnej elektrowni atomowej

Reuters donosi, że Tesla zamierza wybudować kolejną  fabrykę wEuropie. Tym razem zakład ma powstać w dość specyficznym miejscu weFrancji. Do tego pomysłu przychylny jest tamtejszy Minister Energetyki.

 

Tesla Model S P100D - najszybsze auto, które możesz kupić

Amerykańska Tesla przedstawia Model S z oznaczeniem P100D to obecnienajszybsze auto produkowane seryjnie, które można kupić. P100Dprzyspiesza do 100 km/h szybciej niż np. Lamborghini Centenario.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017